Rejestracja na testy rowerów rusza dziś o 12:00!

Rejestracja na testy rowerów rusza dziś o 12:00!

Ponad 50 rowerów testowych Marin Bikes, KTM, BH Bikes, Mondraker i Dartmoor! Mimo, że sytuacja w kraju i na świecie jest dość skomplikowana, nasi wystawcy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i zorganizowali na imprezę całkiem niezłą flotę testówek! Rejestracja na testy rusza już dziś (w środę 19.08.2020) o godzinie 12:00, więc bądźcie gotowi, bo terminy na testy schodzą szybciej niż „napoje nawadniające” w sklepie pod wyciągiem! 

 

Bezpieczeństwo

Wspominaliśmy już o tym wielokrotnie, więc tylko krótko przypomnimy. Złośliwy wirus, próbował i ciągle próbuje pokrzyżować nasze plany. W związku z tym prosimy was bardzo serdecznie, o zachowanie odpowiednich odległości, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i wyposażenie się w niezbędny sprzęt – maseczkę i rękawiczki. Nie będziemy się z nikim kłócić o to, jak śmiertelny jest wirus, bo nie na tym polega nasza praca. My przygotowaliśmy dla was imprezę sportową, ale o bezpieczeństwo musicie zadbać razem z nami. Wystawcy będą dezynfekować rowery po każdej jeździe testowej. Dajcie im czas na przygotowanie roweru i nie irytujcie się, jeśli z namiotu wyjedziecie 3 minuty po wyznaczonym czasie. Ta sytuacja to nowość dla nas wszystkich, ale jeśli będziemy się wzajemnie szanować, to damy sobie radę!

 

Zasady:

  1. Jeśli zarejestrowałeś/aś się na testy rowerów, ale wiesz, że z jakiegoś powodu, nie będziesz testować wybranego modelu – zwolnij rower w systemie
  2. Wypożyczenia starajcie się załatwiać sprawnie – po zabraniu sprzętu znikajcie ze strefy targowej, żeby nie robić niepotrzebnego tłumu.
  3. Wchodząc na targi – maseczka na dziób i rękawiczki na łapki! 

LINK DO REJESTRACJI: https://system.timedo.pl/joyride/pl/publiczny/listaRowerow

Rowery Testowe:

Ponad 50 rowerów – biorąc pod uwagę zaistniałe okoliczności, to naprawdę niezły wynik. Będą rowery enduro, elektryki, gravele, a nawet kilka rowerów dziecięcych. No dobra, to konkrety:

 

DARTMOOR 

Na stoisku marki Dartmoor-Bikes będzie można wypożyczyć rowery testowe Blackbird Evo 29, Blackbird Evo 27.5, Blackbird Intro 27.5 oraz Blackbird Junior – amortyzowany rower dla młodszych riderów!

 

 

BH BIKES

Rowery elektryczne BH Bikes, to prawdziwa klasyka. W tym roku na naszym festiwalu firma udostępni wam 15 swoich testówek, ale na przyszły rok, zapowiedziała prawdziwą mobilizację, całej ciężarówki rowerów!!!

 

 

MARIN

 

Jak Festiwal – to Marin! W tym roku poza endurówkami, na stanowisku Marina pojawią się również bardzo modne ostatnio rowery gravelowe. Będzie co testować, stanowisko zdecydowanie do odwiedzenia!

 

 

MONDRAKER 

Mondraker zgłosił się do nas w ostatniej chwili! Na ich stanowisku znajdziecie przede wszystkim rowery enduro z najnowszej kolekcji. Trzeba przyznać, że maszynki wyglądają jak milion dolców, więc jeśli jeżdżą podobnie, to będzie się działo!

 

 

KTM + PUKY 

KTM to marka sama w sobie, a te furki w czarno-pomarańczowych kolorach, z najlepszą amortyzacją od FOXA, wyglądają, jakby prosiły o to, żeby zabrać je na testy!

 

Festiwal nie mógłby się odbyć bez wsparcia naszych sponsorów. Dzięki, że jesteście z nami:

 

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Specialized, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, Shimano
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma
Team
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański,
INFOGRAM.pl, TVP Kraków.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open,
72D, Velo Małopolska