Szymon Godziek postanowił wyrwać się z lokalnej monotonii i bardzo niezdecydowanej pogody. Lekarstwem jak zawsze okazał się pomysł zrealizowania kolejnej wycieczki. Tym razem palec zatrzymujący kręcący się globus wskazał Wyspy Brytyjskie.

P-20131206-00025_News

Skąd pomysł na trip do UK i co masz w planach podczas wycieczki na Wyspy?

„Na poczatku planowalem uderzyc do Barcelony – jakoś w styczniu… ale Maris Ornins z Łotwy, z którym sie ustawialem, rzucił pomysł wyjazdu do UK. Bylem kilka lat temu w Anglii w zime i udalo nam się wtedy solidnie pojezdzić. Napisalem do znajomego fotografa Szymona Nieboraka z pytaniem, czy możemy wpadać, a on zajarany odpisal, że tak! Zdecydowaliśmy się na UK, bo w BCN jest tylko jedna miejscówka i można się łatwo nią zmęczyć. Tutaj mamy dużo spotów z trailsami i mistrzowskie skate parki. Woburn Sands, Chicksands, s4p, Lymington. Wszystkie te miejsca chcemy odwiedzić, a w razie deszczu zawsze mamy po nosem skatepark Adrenaline Alley w Corby, ktory jest prawdziwym sztosem”- odpowiedział nam Szymon.

Czekamy więc na pierwsze efekty odwiedzin w UK. Trailerem może być fotka ustrzelona przez Szymona Nieboraka. Więcej jego zdjęć znajdziecie na fanpage’u. Odwiedzajcie też szamanowego „bunia” – tam też jest na czym zawiesić oko!

godz