Kozackie nagrody i spotkania z Dawidem Godźkiem – Thule Pumptrack na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

Kozackie nagrody i spotkania z Dawidem Godźkiem – Thule Pumptrack na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

Szwedzka marka Thule to jakość sama w sobie. Firma od lat produkuje najlepsze samochodowe bagażniki na rowery i rozwija kolejne produkty, które stanowią podstawowe wyposażenie każdego rowerzysty. Plecaki, nerki, namioty dachowe dla prawdziwych łowców rowerowych przygód – Firma Thule ma w swojej ofercie dużo więcej przydatnych artykułów, niż się spodziewasz. To jeszcze nie wszystko. Poza naprawdę kozackim stanowiskiem w alejce targowej i możliwością spotkania ambasadora – Dawida Godźka, szwedzka firma postanowiła objąć patronatem jedną z naszych dyscyplin. Thule Pumptrack by BT Project wróci do harmonogramu w pełnej okazałości. W tym roku poza prosami, na modułowym torze pościgają się również najmłodsi fani dwóch kółek! W puli nagród pojawiły się naprawdę kozackie fanty, których łączna wartość przekracza 10 tysięcy złotych! 

Ekipa Thule wie jak zrobić zamieszanie na swoim stanowisku. Poza konkretną strefą z namiotami dachowymi i całą masą akcesoriów, ekipa z Thule zapewniła też uczestnikom festiwalu możliwość spotkania z jednym z najlepszych zawodników freestyle MTB na świecie – ambasadorem marki Dawidem Godźkiem. W tym roku Dawid spędzi na festiwalu całe 3 dni i będzie startował w najróżniejszych konkurencjach – w tym właśnie w dyscyplinie sponsorowanej przez szwedzką markę – Thule Pumptrack by BT Project. Warto zaznaczyć, że poza rywalizacją z Dawidem, będziecie mogli powalczyć o baaaardzo atrakcyjne nagrody, których łączna wartość przekroczy 10 tysięcy złotych! Nie wiemy jak Wy, ale my jesteśmy mocno podjarani!

Thule: “Bezpiecznie, stylowo i wygodnie – to dewiza Thule, które jest światowym liderem w zakresie innowacyjności i od 80 lat pozwala wszystkim rowerzystom spędzać więcej czasu na realizacji ich pasji. Podstawa to skrócenie czasu potrzebnego na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy i bezpieczne dostarczenie ich w miejsce, w którym zaczyna się Wasza przygoda!

Podczas zeszłorocznego JoyRide wielkim zainteresowaniem oprócz bagażników rowerowych cieszyły się nerki i plecaki, a także namioty dachowe. Właśnie dlatego wpadniemy na festiwal również w tym roku! W Kluszkowcach pojawimy się z naszym dealerem https://ehaki.pl/ i wspólnie zaprezentujemy Wam nasze najlepsze produkty. Zapraszamy na stoisko Thule, gdzie sprawdzicie co nowego na ten rok przygotowała firma ze Szwecji.”

Już w tamtym roku firma Thule zaprezentowała na Małopolska Joy Ride Festiwalu naprawdę kozackie stanowisko z całą masą sprzętu i rowerowych gadżetów. Teraz wiemy, że był to zaledwie wstęp do tego, co wydarzy się w tym sezonie. Ekipa reprezentująca szwedzką markę już dała nam znać, że w tym sezonie pojawi się na imprezie z kilkoma autami produktów i namiotami dachowymi, które od samego początku cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Na stanowisku Thule będziecie mogli zrobić zakupy, a każdy uczestnik imprezy otrzyma kod rabatowy na wybrane produkty. 

Jak już wspominaliśmy, stanowisko w alejce targowej to tylko jedna z dwóch atrakcji, jakie w tym sezonie przygotujemy dla was wspólnie z firmą Thule. W akapicie wyżej wspomnieliśmy, że marka objęła patronatem nasze pumptrackowe zawody, które w tym roku będą wyglądały zupełnie inaczej niż do tej pory. Piątkowy wieczór, będzie zarezerwowany dla prosów – podobnie jak w ubiegłym sezonie. Dzieci i młodsi zawodnicy, będą mogli wystartować w zawodach na pumptracku w niedzielę. Od kilku lat widzimy, że jest to najbardziej „rodzinny” dzień festiwalu, więc postanowiliśmy przygotować dla dzieciaków kilka dodatkowych konkursów. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy fani rowerowego ścigania, którzy ukończyli 4 latka. (rocznikowo – 2018) Tor jest bardzo bezpieczny, a atmosfera panująca w miejscu rozgrywania zawodów na pewno spodoba się najmłodszym adeptom rowerowej grawitacji! Regulamin konkurencji znajdziesz klikając w przycisk „dyscypliny”

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Zobacz zapowiedź tegorocznej imprezy:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa: 

  • Partner tytularny: Małopolska
  • Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
  • Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
  • Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
  • Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
  • Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów