PUKY Kids Arena i pozostałe atrakcje, czyli coś dla najmłodszych na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

PUKY Kids Arena i pozostałe atrakcje, czyli coś dla najmłodszych na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

W tym roku na Małopolska Joy Ride Festiwal sporo atrakcji dla najmłodszych riderów. Poza konkursami i gratisami w alejce targowej, na nowych festiwalowiczów czekają również sportowe konkurencje! Przez 3 dni dzieciaki będą mogły sprawdzić swoje rowerowe umiejętności w specjalnej strefie PUKY Kids Arena, a odrobinę starsi uczestnicy imprezy wystartują w zawodach na pumptracku oraz torze do dual slalomu! Przypominamy, że wstęp na teren miasteczka festiwalowego i wjazd na strefę PUKY jest w pełni darmowy, a na każdego „zawodnika” czeka drobna nagroda i sporo dobrej zabawy. 

PUKY KIDS ARENA:

W ubiegłym sezonie testowo zorganizowaliśmy pierwszą strefę rowerowych zabaw dla najmłodszych fanów kolarstwa i natychmiast zrozumieliśmy, że był to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Na rowerowym torze przeszkód przez kilka godzin bawiły się dziesiątki dzieciaków, które przejeżdżały przez równoważnie, uczyły się pokonywania drewnianych konstrukcji i mostków oraz testowały swoją równowagę. Rodzice dzielnie wspierali i pomagali najmłodszym szkrabom w pierwszym rowerowym wyzwaniu, a my czasem zastanawialiśmy się kto bawi się lepiej – zawodnicy, czy kibice.

Właśnie dlatego postanowiliśmy zdecydowanie wydłużyć godziny funkcjonowania naszej rowerowej areny, która na tegorocznej imprezie będzie funkcjonowała przez całe 3 dni. Na dzieciaki będą czekać rowery testowe, więc jeśli pojawicie się na festiwalu bez własnego sprzętu, to bez problemu będziecie mogli skorzystać ze sprzętu PUKY! Młodzi zawodnicy otrzymają na starcie specjalny „rowerowy paszport”, w którym będą kompletować pieczątki. Każde wyzwanie będzie oznaczone jednym numerkiem, a po pokonaniu 7 „rowerowych przeszkód” zawodnicy otrzymają drobną nagrodę. Po zakończeniu swojego pierwszego startu nie pozostanie nic innego jak przygotować się do kolejnych rowerowych dyscyplin takich jak Thule Pumptrack i Karcher Dual Slalom.

WAŻNA INFORMACJA! W Tym roku PUKY KIDS Arena będzie zlokalizowana w dolnej części miasteczka festiwalowego, tuż przy targach! 

Więcej o firmie PUKY: https://www.puky.pl/

O PUKY:

„Od 70 lat tworzymy rowery, pojazdy trójkołowe, rowerki biegowe, jeździki, i hulajnogi produkując je lokalnie w Niemczech, ze szczególnym naciskiem na przedsiębiorczość społeczną. Przez dziesięciolecia nasze innowacyjne laboratorium zawsze znajdowało właściwe odpowiedzi na rosnące wyzwania, jakie stawiają przed nami dzieci. Lekkie i trwałe, funkcjonalne i o nowoczesnym wyglądzie. Asortyment produktów PUKY oferuje wszystkie te cechy, tak by uśmiechnięte dzieci mogły używać bezpiecznych pojazdów. Ruch dodaje sprytu i wyraźnie wspiera rozwój mózgu! Wiemy, że każde dziecko ma naturalną radość z ruchu, wystarczy tylko odpowiednio zachęcić!”

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 50 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Zobacz co będzie się działo na tegorocznym festiwalu:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów