Przeciek: oto trasa w Lourdes

Drony coraz bardziej ułatwiają życie ludzi. Co prawda nie ogranicza się to już tylko do łapania niepowtarzalnych ujęć, ale także do bardziej niecnych czynów. Na to nagranie jednak przymrużymy oko – w końcu chętnie je oglądnęliśmy!

Pierwsza edycja tegorocznego Pucharu Świata UCI DH już w następny tydzień we francuskim Lourdes. Nowa miejscówka na mapie serii UCI od samego początku budzi spore kontrowersje. Dodatkowo emocje podsyca fakt, że trasa jest od kilku tygodni zamknięta i w zasadzie kibice nie widzieli żadnych materiałów, z których mogliby poznać linię inauguracyjnej edycji PŚ.

Dron załatwił sprawę i przy pomocy utalentowanego sterownika złapał kilka ujęć… Co widać? Trasa jest szeroka i pozwala obierać wiele różnorodnych  linii przejazdu. Poza tym jej spora część prowadzi po otwartym terenie – miejmy nadzieję, że nie będzie ulewy, ani porywistego wiatru. Poza tym znajduje się tam kilka srogich rock gardenów, hopek i trawersów naszpikowanych kamieniami. Chcecie wiedzieć wiecej? Odpalajcie play. A już za niecały tydzień transmisję LIVE z rywalizacji tradycyjnie znajdziecie na stronie Red Bull’a.