Premiera Path Findera już jutro!

W najbliższą sobotę, tj. 28 lutego, w krakowskim kinie Kijów.CENTRUM odbędzie się premiera długo wyczekiwanego materiału filmowego o rowerowej przygodzie w dziczy. „Path Finder”, bo o nim mowa, to pełnometrażowy film rowerowy, dzięki któremu poznacie dziewicze szlaki Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Rumunii i polskich Bieszczad. 

Mariusz Bryja i Tomek Dębiec, duet polskich rowerzystów stojący za bardzo dobrze przyjętym filmem „Enduro Me” (2011), postanowił raz jeszcze zebrać ekipę filmową i ruszyć na poszukiwanie najciekawszych miejsc do jazdy na rowerach.

Obaj bohaterowie filmu to wielokrotni medaliści zawodów w dyscyplinie enduro, posiadający nadzwyczajne umiejętności w wyznaczaniu i pokonywaniu na rowerach zjazdów w dzikim górskim terenie. W ramach realizacji zdjęć do filmu „Path Finder” postawili sobie za cel udać się w góry bardzo dzikie, rzadko odwiedzane przez ludzi. Tym samym, wybór padł na polskie Bieszczady, góry Rumunii, Bośni i Hercegowiny, a także niezwykle malownicze chorwackie wybrzeże.

1

Podczas kręcenia filmu ekipa filmowa ASF Studio dołożyła wszelkich starań, by film w warstwie wizualnej nie odbiegał od światowych produkcji tego typu. Zobaczymy więc wspaniale uchwycone plenery, ujęcia z lotu ptaka oraz niesamowite zbliżenia pokazujące najdrobniejsze detale. Olbrzymi ekran kina Kijów.Centrum pozwoli widzom w pełni docenić kunszt filmowców, umiejętności bohaterów filmu i znaleźć się w samym centrum wydarzeń.

Więcej na temat kinowej premiery przczytacie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/636277599809537

 

Informacje dotyczące premiery

  • Data: 28.02.2015
  • Miejsce: kino Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34, Kraków
  • Start premiery: 19:00
  • Bilety: kasy kina Kijów.Centrum oraz system Ekobilet: http://bit.ly/BiletyNaPathFinder

6