Premiera: Nowy rower Specialized Enduro! video & galeria

Premiera: Nowy rower Specialized Enduro! video & galeria

Jak zdefiniować Enduro? Oto jest pytanie! Na przestrzeni kilku ostatnich lat bardzo mocno zacierała się granica między odłamami MTB takimi jak freeride, enduro, trail i tak dalej i tak dalej. Czy na prawdę aż tak ważna jest nazwa dyscypliny, którą uprawiamy? Czy pamiętacie jeszcze czasy, w których każdy zjazd i podjazd zaliczało się na tym samym rowerze, nie zastanawiając się nad nazewnictwem? Te czasy wróciły – bo pojawił się rower, który stanowi definicję kolarstwa górskiego!

Rower Specialized Enduro 2020

Specialized Enduro 2020

Jeśli samo zdjęcie nie przekonało was do tego roweru, to dajcie nam dosłownie 5 minut i sami załatwimy sprawę. Najnowsza endurówka speca to w zasadzie rower do zjazdu i freeride’u na którym można podjeżdżać. Nie chcemy przytaczać wszystkich cyferek, bo zanudzilibyśmy was na śmierć, ale łapcie kilka danych:

  • skok: 170 x 170
  • rozmiar kół: 29 cali
  • rama: w całości z karbonu!
  • cena: od 22 199 do 48 799

Ciężko opisać jak bardzo czekamy na to, aż rowery pojawią się w Polsce. Nie, żebyśmy narzekali na nasz obecny sprzęt, ale po prostu się zakochaliśmy. Przecież to jest mini Specialized Demo, na którym da się podjeżdżać! Zjazdowe kąty, obniżony środek ciężkości, odchudzona rama – to nie może się nie udać!

Może jeszcze opowiedzieli byśmy o… Albo nie! Zobaczcie sami na filmie!

 

Najnowsza broń Specialized MTBAcademy!

Jak pewnie wiecie, oprócz Małopolska Joy Ride Festiwal’u w Kluszkowcach bardzo prężnie działamy z rowerowymi szkoleniami i obozami, a także wyjazdami na przeróżne rowerowe wyprawy. Nieśmiało chcemy się pochwalić, że to właśnie firma Specialized zapewnia MTBAcademy najszybsze i najlepsze rowery! Nie możemy się doczekać aż te nowe cacka wpadną w nasze łapy! Przed nami bardzo mocna końcówka sezonu – wypad do Austrii oraz rowerowa wyprawa do Maroka i Nepalu! Potem czas na zmianę sprzętu! Narazie musimy się poślinić do zdjęć, ale nadejdzie czas, kiedy będziemy się ślinić do rowerów! Informacje o dostępności sprzętu znajdziecie u polskiego dystrybutora – SPECIALIZED POLSKA 

Najnowsza broń Specialized MTBAcademy!
Rower Specialized Enduro 2020 w akcji!

To kolejny dowód na to, że współpracujemy tylko z najlepszymi! Zapraszamy na Małopolska Joy Ride Festiwal, szkolenia rowerowa, oraz rowerowe wyprawy w nieznane!

JOYRIDE CREW

SPECIALIZED MTBACADEMY 

https://www.instagram.com/joyridepl/?hl=pl

https://www.instagram.com/mtbacademypl/?hl=pl