Premiera nowego roweru Marin Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwalu

Premiera nowego roweru Marin Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwalu

Po bardzo mocnym występie Matta Johnsa i Veronique Sander na Małopolska JoyRide Festiwal 2018 ekipa z Marin Bikes nie zwalnia tempa i szykuje kolejną bombę na ten rok! 

W trakcie rowerowych targów w Kluszkowcach zaprezentowany zostanie zupełnie nowy rower! Model Mount Vision to rewolucyjna konstrukcja, która ma zapewnić riderom maksymalną przyjemność ze zjeżdżania, ułatwiając dodatkowo podjeżdżanie nawet w najcięższym terenie. 

CO NOWEGO?

 

Mogło by się wydawać, że rower Enduro/All Mountain na kołach 27.5 to już przeżytek, jednak twórcy nowej maszyny Marina skupili się na detalach, które nie zostały zauważone przez inne firmy rowerowe. System „NAILED R3ACT 2 PLAY” to innowacyjne zawieszenie izolujące masę ridera od sił działających na rower. Dodatkowo stworzone zostały oddzielne układy kinematyczne dla różnych rozmiarów rowerów. (jeden dla S, M i drugi dla L, XL).  Dzięki temu zawieszenie ma jeszcze lepiej pochłaniać drgania, niwelować straty energii występujące w trakcie pedałowania, a dzięki systemowi „GROUND TRUCKING” tylne koło ma jechać po nierównościach jak przyklejone.

Jak radzą sobie na nowych rowerach riderzy Marina? Sprawdźcie sami!

Na rok 2019 firma Marin Bikes przygotowała 3 rowery z serii Mount Vision, z których każdy wyposażony został w KARBONOWĄ ramę i części z najwyższej półki!

MARIN MOUNT VISION PRO

Sugerowana cena detaliczna 39 999 zł

Model Mount Vision Pro to najwyższy model na ten sezon. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o jego parametrach oraz specyfikacji kliknijcie TUTAJ!

MARIN MOUNT VISION 9

Sugerowana cena detaliczna 29 999 zł

Marin Mount Vision 9 to drugi rower amerykańskiej firmy na rok 2019. Więcej informacji na jego temat znajdziecie TUTAJ

 

MARIN MOUNT VISION 8

Sugerowana cena detaliczna 22 999 zł

Marin Mount Vizion 8 to najtańszy z rowerów przygotowanych na nadchodzący sezon. Specyfikacja oraz dane techniczne roweru TUTAJ

Zobaczcie jak ekipa Marin Bikes bawiła się z nami w zeszłym roku na MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL !!

 

 

To jak, widzimy się na festiwalu??