POZNAJ WYSTAWCÓW JRBF 2016 – CZ. 7

POZNAJ WYSTAWCÓW JRBF 2016 – CZ. 7

W kalendarzu maj, więc powoli można pakować się na tegoroczny Joy Ride BIKE Festiwal w Kluszkowcach. Nim jednak ruszycie w kierunku Tatr, to zapoznajcie się z kolejnymi wystawcami tegorocznej odsłony targów rowerowych.

 

Jeśli przegapiliście wcześniejsze newsy zapowiadające targi, to polecamy rozsiąść się wygodnie i kliknąć tutaj. Poniżej znajdziecie kolejną porcję informacji. I znów będą to wieści pozytywne, zresztą zobaczcie sami!

Facebookowe wydarzenie związane z Joy Ride BIKE Festivalem 2016 znajdziesz tutaj.

 

 

Beastie Bikes

Kilka słów o marce:

Beastie Bikes działa na polskim rynku rowerowym od kilku dobrych lat. W tym czasie firma z Wielkopolski tchnęła nad Wisłę sporo kanadyjskiego i amerykańskiego sprzętu. W ich ofercie znajdziecie topowy sprzęt przeznaczony dla konkretnych riderów.

Co ciekawego?

Podczas targów Beastie Bikes zaprezentują swój showroom, w którym nie zabraknie m.in. Rowerów Ibis, zawieszenia Cane Creek, sztyc 9point8, akcesoriów Lindarets oraz kół Hoopster. Krażą też plotki o tym, że na miejscu znajdziecie testowe rowery – ale to już trzeba sprawdzić osobiście.

Pełna oferta: www.beastiebikes.pl

12974315_1181709175174956_1778572777515264511_n

 

Etnies / Dragon

Kilka słów o markach:

Dwie wymienione wyżej firmy od wielu lat istnieją w środowisku rowerowej ekstremy. W końcu obuwie i ochrona oczu to istotne elementy wyposażenia każdego bikera. Podczas targów znajdziecie bogatą gamę produktów – nowych i kultowych.

Co ciekawego?

Podczas Joy Ride BIKE Festiwalu w Kluszkowcach będziecie mogli dokładnie zobaczyć i organoleptycznie zbadać bogatą kolekcje obuwia marki Etnies oraz gogli i okularów kultowego już Dragona.

ggg

 

Kellys Bikes

Kilka słów o marce:

Słowacka marka w trakcie ostatnich sezonów wykonała tytaniczną pracę i trafiła do pierwszej ligi. Dziś w ofercie Kellysa znajdziemy zaawansowane technologicznie rowery z bardzo fajnym wyposażeniem i przystępną ceną. Czemu się tu dziwić, że na trasach przybywa rowerów z charakterystycznym logo na główce?

Co ciekawego?

Podczas targów w Kluszkowcach Kellys uruchomi centrum testowe oraz showroom. Znajdziecie w nim najnowsze modele słowackiej marki – w tym znanego Swaga, czy nowego Noida 90 – zjazdówkę, której używa zawodowy team Kellysa.

Pełna oferta: http://www.kellysbike.com/PL

kelly

 

Orbea

Kilka słów o marce:

Kolejną marką rowerową, która w Kluszkowcach zaprezentuje kolekcję oraz udostępni testówki będzie znana Orbea. Hiszpanie od lat tworzą bardzo specyficzne i często awangardowe rowery z najwyższej półki. Dobrze czują się zarówno na górskich szlakach, jak i szybkich szosach. Pełna gama zadowoli każdego – nawet najwybredniejszego znawcę tematu.

Co ciekawego?

Ekipa Orbea poleca zwrócić szczególną uwagę na model Occam TR – czyli rower wpasowujący się w najnowsze trendy. Maszyna ma duże, 29-calowe koła i dysponuje pełnym zawieszeniem w zakresie 120mm. Trailówka jak się patrzy!

Pełna oferta: www.orbea.com

F257TTCC-DD-SIDE-OCCAM_TR_M-LTD_16M

 

Sport-on

Kilka słów o marce:

“Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z zastaną rzeczywistością, zamiast wykrzesać siłę by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt. To jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja. To wyzwanie. Niemożliwe to potencjał Niemożliwe jest tylko chwilowe. NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE.” Cytatem z Muhammada Ali marka produkująca rowery handbike.

Co ciekawego?

Explorer III Off-Road Handcycle to wyjątkowy rower napędzany ręcznie, dający niespotykane dotąd możliwości uprawniania turystyki górskiej oraz zdobywania górskich szczytów przez osoby z niepełnosprawnością. Pozwala na własne oczy zobaczyć miejsca, które były wcześniej nieosiągalne. Miejsca takie jak góry, szlaki turystyczne, plaże czy też Bike Parki, dzięki Explorerowi II nie są już poza zasięgiem osób poruszających się na wózku inwalidzkim!

Pełna oferta: http://www.sport-on.com/

_MG_6272

 

Slope

Kilka słów o marce:

„SLOPE to spełniony sen dwóch uciekinierów ze świata dress-codu i betonu. Niegdyś przykładni pracownicy, później aktywiści organizujący w ramach inicjatywy NWR imprezy kulturalne i sportowe w rodzinnych Myślenicach. Pływacy pod prąd, szukający odskoczni w DJ-owaniu i ruchu na wolnej przestrzeni. Teraz producenci ubrań dla pasjonatów, współpracujący z muzykami, sportowcami i projektantami mody. Przeszliśmy długą drogę, od obracania się w genialnym towarzystwie, przez postawienie wszystkiego na jedną kartę, po wielką radość, kiedy nasze czapki okazały się hitem, co pozwoliło nam rozszerzyć asortyment. Nasze ciuchy produkowane są w Polsce, w 100% wykonane z naturalnych materiałów, pokręcone, trwałe i wygodne – takie, jakie sami chcemy nosić. Zobaczymy, co przyniesie czas…”

Co ciekawego?

Slope to firma, którą znają wszyscy ludzie wkręceni w ekstremalne sporty. W ofercie marki z południa Polski znajdziemy czapki, koszulki i sporą ilość gadżetów lifestyle’owych. Np. podczas festiwalu w Kluszkowcach ekipa Slope będzie dysponować sprzętem do wybijania nieśmiertelników. A jak wiadomo to w naszej branży przydatny patent. Oprócz tego warto kuknąć na koszulkę z wymienną kieszenią. Brzmi nieźle, co?

Pełna oferta: http://www.slope.com.pl/

slope