POZNAJ WYSTAWCÓW JRBF 2016 – CZ. 5

POZNAJ WYSTAWCÓW JRBF 2016 – CZ. 5

Lada moment spotkamy się w Joy Ride Bike Parku Kluszkowce, by kolejny raz uczestniczyć w festiwalu rowerowym. Zanim jednak zabierzecie się za pakowanie sprzętu powinniście zaplanować wyjazdowy weekend. W ramówce nie może zabraknąć odwiedzenia imponujących targów rowerowych.

 

Jeśli przegapiliście wcześniejsze newsy zapowiadające targi, to polecamy rozsiąść się wygodnie i kliknąć tutaj. Poniżej znajdziecie kolejną porcję informacji. I znów będą to wieści pozytywne, zresztą zobaczcie sami!

Facebookowe wydarzenie związane z Joy Ride BIKE Festivalem 2016 znajdziesz tutaj.

 

Kross

Kilka słów o marce:

Kross to już w pełni Europejska marka rowerowa, której ewolucja powinna stanowić książkowy case typu „jak zrobić to dobrze”. Marka z Przasnysza nie tylko robi piękne, nowoczesne i świetnie wyposażone rowery, ale także doskonale pracuje nad swoim wizerunkiem. Pod jej skrzydłami jest już wielu zdolnych zawodników i zawodniczek – w tym Maja Włoszczowska. Nie można też zapominać o elektryzujących modelach Moon i Soil.

Co ciekawego?

Na stoisku sporo rowerów wystawowych i testowych oraz ekspozycja akcesoriów marki Kross. Wisienką na tym rowerowym torcie jest najmłodsze dziecko – ścieżkowiec o nazwie Soil.

Pełna oferta:  http://www.kross.pl/

minisoil

 

FOOG wear, Weeze, Go Bike Pro

Kilka słów o markach:

Wymienione marki na pewno są wam znane. W końcu nie od dziś istnieją na polskim rynku. Foog to firma, która projektuje i wykonuje ciekawą i bardzo nowoczesną odzież rowerową. Weeze to marka związana z zębatkami, napinaczami i elementami napędu. Natomiast Go Bike Pro oferuje ciekawe szkolenia rowerowe. Więcej na temat firm dowiecie się w ich namiocie.

Co ciekawego?

Bluza Foog Explorer: „Najbardziej zaawansowany produkt z nowej linii ubrań. Przy produkcji zastosowano kombinacje dwóch materiałów, głównego DryClim oraz lekkiej siateczki. DryClim to dzianina, której konstrukcja zapewnia świetne odprowadzanie wilgoci, przy całkowicie przepoconej koszulce nadal czujemy suchość na skórze.”

Pełna oferta:  FOOG, Weeze, Go Bike Pro

foog

 

Cannondale i GT

Kilka słów o markach:

Cannondale i GT – jesteśmy bardziej niż pewni, że wymieniając najbardziej charakterystyczne brany świata mtb padłoby na tych dwoje. Cannondale to soczysta zieleń, widelce lefty i tyl, który przez lata nie doczekał się równie awangardowego. GT to kultowa marka, która w ostatnich sezonach przeżyła mocne ożywienie – spory udział mieli w tym m.in. Athertonowie.

Co ciekawego?

Na stanowisku spora ilość rowerów wystawowych, oraz zastęp maszyn testowych. Odwiedzając namiot będziecie mieli okazję spotkać się m.in. z Cannondale: Super Six Evo HM, Caad 12, Slate, Habit Carbon, Bad Habit, F-Si Carbon, Scalpel, a także GT: Force, Sensor, Helion, Grade Carbon. Brzmi imponująco, prawda?

C16_Jekyll-Carbon-1_C21116M_GRN

 

Skullcandy

Kilka słów o marce:

Muzyka to nieodłączny element wielu pasji związanych ze sportem. Tyczy się to także sportów rowerowych, w których dobry bit to motywacja, umilenie treningów i podkreślenie dobrej produkcji filmowej. Marka Skullcandy dobrze czuje ten klimat. Każdy kto miał okazję wypróbować ich kultowe słuchawki potwierdzi. Dobra muzyka + zajawka = przepis na ciekawe życie.

Co ciekawego?

Na stoisku pełna gama słuchawek, a w tym najważniejsze – model Grind, który kryje w sobie wiele ciekawych rozwiązań i technologię TAPTECH. Na czym polega ten patent? O tym dowiecie się na stoisku.

Pełna oferta:  http://www.skullcandy.com/

skull