Poznaj wystawców JRBF 2016 – cz. 4

Poznaj wystawców JRBF 2016 – cz. 4

Każdy kolejny weekend przybliża nas do wielkiego, rowerowego wydarzenia – festiwalu Joy Ride BIKE Fest 2016. Kolejny raz Kluszkowce staną się epicentrum rowerowej kultury. Zanim jednak spakujecie rower i wyruszycie w drogę, poznajcie koleją grupę wystawców.

 

Jeśli przegapiliście wcześniejsze newsy zapowiadające targi, to polecamy rozsiąść się wygodnie i kliknąć tutaj. Poniżej znajdziecie kolejną porcję informacji. I znów będą to wieści pozytywne, zresztą zobaczcie sami!

Facebookowe wydarzenie związane z Joy Ride BIKE Festivalem 2016 znajdziesz tutaj.

 

7ANNA

Kilka słów o marce:

7Anna to jedna z największych i najprężniej działających firm z Polski. W ofercie znajdują się światowej klasy komponenty najlepszych marek. Wystarczy wymienić choćby NS Bikes, Mondraker, Octane One, Hope, KS czy Fizik. Wielki know-how, zacni zawodnicy i imponujący sprzęt – tak w telegraficznym skrócie można zaanonsować markę z Trójmiasta.

Co ciekawego?

Na stanowisku będzie sporo sprzętu i testowych rowerów, jednak wisienką na torcie ma być najnowsza wersja roweru NS Bikes Fuzz 1, która została wyposażona w amortyzator Rock Shox Boxxet Team, damper Vivid R2C, mocne hamulce SRAM Code R, światowej klasy siodełko SDG Circuit MTD, napęd 1x10s oraz aftermakretowe komponenty NS takie jak kierownica Evidence Plus, mostek Direct Mount i obręcze Enigma 650B.

Pełna oferta: 7anna.pl

fuzz

 

TomTom

Kilka słów o marce:

Holenderski producent nawigacji samochodowej może poszczycić się stabilną pozycją w tym sektorze. Jednak nie jest to koniec aspiracji. Ambicje są znacznie większe, a świadczy o tym choćby ekspansja rynku związanego z kamerami akcji. TomTom Bandit to najnowszy produkt w tym temacie. Podczas targów będziecie mieli okazję poznać go bliżej.

Co ciekawego?

Centrum testowe, które zostanie wyposażone w kamery sportowe TomTom Bandit . Spora ilość sprzętu sportowego – w tym ciekawe zegarki sportowe TomTom Runner. Na stoisku nie zabraknie też elementu zabawy – przygotujcie się na treningi na trampolinach z użyciem sprzętu tomtom.

Pełna oferta: https://www.tomtom.com/pl_pl/action-camera/action-camera/

danb

 

 Mad Pig

Kilka słów o marce:

Prawdziwość – od riderów dla riderów. Tak można przedstawić markę Mad Pig, która powstała na Pomorzu i szybko rozrzuciła swoje produkty po najodleglejszych zakątkach Polski. Charakterystyczne błotniczki trafiły do większości rowerów, poprawiając przy tym ich funkcjonowanie w błocie i wizual.

Co ciekawego?

Na stanowisku dostępna będzie pełna gama uniwersalnych błotników, które pasują do każdego roweru – zaczynając od 26 cali, a kończąc na 29-ER’ach. Szybki demontaż i atrakcyjny wygląda – coś czujemy, że wkrótce zagości także w twoim rowerze.

Pełna oferta: http://madpig.shoplo.com/

mad

 

7iDP

Kilka słów o marce:

W ofercie znajdziecie kaski, ochraniacze i rękawiczki, które charakteryzuje nie tylko nowoczesny design i świetne wykonanie, ale także wysoka ergonomia.

Co ciekawego?

M2 to lekki, przewiewny, wyróżniający się świetnym designem i najwyższym poziomem ochrony kask do Enduro oraz All Mountain. Połączenie technologii Conehead™ i bardzo atrakcyjnej ceny daje nam jedną z najciekawszych propozycji w tym sezonie. Warto przymierzyć, prawda?

Pełna oferta: http://www.profibikes.pl/

51b60314201e0a6bb50be73c51396672

 

Rocday

Kilka słów o marce:

Rocday to kolejna polska marka, która szturmem weszła do elitarnego grona. Produkty, które znajdziemy w jej ofercie, to wysokiej klasy odzież i akcesoria rowerowe z najwyższej półki. Poza tym po pierwszym spotkaniu w pamięci pozostaje wyszukany design, świetne zestawienia kolorów i wysoka jakość materiałów.

Co ciekawego?

Sporo rowerowej garderoby, jednak ekipa zachwala Szorty ROC LITE, które zaprojektowano do jazdy enduro i all mountain na trudnych górskich szlakach. Najlepiej sprawdzą się w terenie ale równie dobrze możesz się w nich wybrać na spacer po plaży lub pobliskim parku.

Pełna oferta: http://rocday.com/

portki