Poznaj wystawców JRBF 2016 – cz. 2

Poznaj wystawców JRBF 2016 – cz. 2

Kilka dni temu uchyliliśmy rąbka tajemnicy i przedstawiliśmy wam kilku wystawców tegorocznych targów rowerowych podczas Joy Ride BIKE Festu. Oto kolejna porcja firm, których asortyment będzie można podziwiać w Kluszkowcach.

Jeśli przegapiliście pierwszego newsa zapowiadającego targi, to polecamy rozsiąść się wygodnie i kliknąć tutaj. Poniżej znajdziecie kolejną porcję informacji. I znów będą to informacje pozytywne, zresztą zobaczcie sami!

Facebookowe wydarzenie związane z Joy Ride BIKE Festivalem 2016 znajdziesz tutaj.

 

Shimano

Kilka słów o marce:

Jeśli mielibyśmy przedstawić tam markę Shimano, to albo jesteście ścieżakami w temacie rowerów, albo totalnymi ignorantami. Japoński brand to filar światowego biznesu rowerowego. W ofercie giganta znajduje się większość komponentów, bez których rower nie tylko by nie działał, ale też nie wyglądał dobrze. Słowem – jedna z najważniejszych firm w branży. Pozycja obowiązkowa!

Co ciekawego?

Podczas targów będzie hulać serwis Shimano, który rozwiąże wiele rowerowych problemów. Poza tym będzie także sporo okazji, by zbadać najnowszy sprzęt i wyrwać niektóre komponenty w rewelacyjnych cenach – np. grupę Shimano XT.

Pełna oferta: shimano-polska

xt

 

Rose

Kilka słów o marce:

Niemiecka marka Rose to jeden z największych graczy w kwestii direct sellingu – czyli internetowej sprzedaży bezpośredniej. Siłą niemieckiego brandu jest nie tylko rewelacyjny stosunek oferowanych rowerów do ich ceny, ale także możliwość totalnie customowej rozbudowy i modyfikacji rowerów.

Co ciekawego?

Podczas targów zostanie zaprezentowanych kilka najciekawszych i najbardziej popularnych modeli. Nie zabraknie także opcji na przetestowanie kilku maszyn na trasach Joy Ride Bike Parku w Kluszkowcach. Polecamy zajrzeć do naszego testu jednego z topowych modeli Rose Bikes (klik).

Pełna oferta: rosebikes.pl

www.joyride.pl-14

 

JoyRide

Kilka słów o marce:

Dzień dobry, to my – tyle, że w nieco innej odsłonie. No bo przecież dobrze wiemy, jak to jest i że po całym dniu w siodle trzeba wyskoczyć na afterek. A tam trzeba się pokazać – najlepiej w ciuszkach, które nawiązują klimatem do rowerowego lifestyle’u. Wpadnijcie na przymiarkę, a na pewno zakochacie się w którymś z t-shirtów.

Co ciekawego?

Spora kolekcja świeżutkich ciuszków Joy Ride – dla niej, dla niego, do jazdy i na imprezkę. Do wyboru, do koloru!

jou

 

Maxxis

Kilka słow o marce:

Jeśli mielibyśmy zabawić się w grę w skojarzenia, to w przypadku rowerowego ogumienia najczęściej rzucalibyście hasło „maxxis”. Wcale nas to nie dziwi – w końcu w branży ciężko o bardziej popularny i sprawdzony produkt. Kultowe High Rollery czy Miniony to prawdziwa klasyka gatunku.

Co ciekawego?

Spora oferta rowerowych opon – od klasycznych modeli po nowe koncepcje, które warto poznać.

Pełna oferta: merida.pl

maxxis

 

Melo Me

Kilka słów o marce:

Pozostajemy w temacie rowerowych outfitów, tyle że znów tych związanych z codziennym użytkiem. A w tej kwestii niezwykle ważnym aspektem są okrycia głowy. W końcu to świetny sposób, by podkreślić swoją stylówkę. A jeśli lubicie się wyróżnić, to czapy marki Melo Me na pewno was zaintrygują. W końcu nie chodzi tylko o ciekawy materiał i stylistykę, ale sposób tworzenia.

Co ciekawego?

Czapka ręcznie robiona na szydełku. Wykonana z nie gryzącej włóczki – czyli istne perpetuum mobile. Dajemy głowe, że po przymiarce nie będziecie chcieli ściągnąć jej ze swojej głowy.

 Pełna oferta: http://melome.pl/

czapa