Poznaj wystawców JRBF 2016 – cz.1

Poznaj wystawców JRBF 2016 – cz.1

Co prawda jeszcze nie odstawiliśmy zimowego sprzętu w kąt, ale z każdym tygodniem zbliżamy się do cieplejszych dni, wiosny i kolejnej odsłony Joy Ride BIKE Festivalu w Kluszkowcach. Także i tym razem na miejscu nie zabraknie targów rowerowych, w ramach których zostanie zaprezentowana ogromna ilość nowego i ciekawego sprzętu.

 

Już teraz zaspoilerujemy, że tegoroczna edycja targów rowerowych podczas Joy Ride BIKE Festivalu zapowiada się nieziemsko. Z każdym dniem otrzymujemy kolejne zgłoszenia dotyczące firm, stoisk i asortymentu, jakie będzie można podziwiać podczas festiwalowego weekendu w Kluszkowcach. Żeby nie zasypać was lawiną informacji przedstawimy wystawców w kilku częściach. Oto pierwsza piątka, która już teraz przygotowuje się do majówki u podnóża Góry Wdżar.

Facebookowe wydarzenie związane z Joy Ride BIKE Festivalem 2016 znajdziesz tutaj.

Kegel-Błażusiak

Kilka słów o marce:

Firma, której nie musimy przedstawiać żadnemu uczestnikowi festiwalu. W końcu to nie pierwszy raz, kiedy pokazuje swój asortyment na imprezach spod egidy Joy Ride. W ofercie znajdziemy czapki zimowe oraz snapy i baseballówki, które „wytworzono od guziczka po daszek”. W ofercie firmy znajduje się sporo ciekawych wzorów i kolorów, oraz materiały wysokiej jakości. Możliwa jest także totalna customizacja wymarzonej czapy. Warto wiec odwiedzić to miejsce i zadbać o prawidłowe i stylowe okrycie głowy – zwłaszcza, że słońce to częsty bywalec Kluszkowców!

Co ciekawego?

Indywidualne zamówienia – macie team, a może swoją lokalną ekipę? To świetnie, stawiając się na stoisku będziecie mogli dowiedzieć się, jak wyczarować super czapy, które jeszcze bardziej podkreślą charakter waszej rowerowej watahy.

Pełna oferta -> http://czapki.kegel.pl/

cap

 

 

Lapierre

Kilka słów o marce:

Francuski brand to jedna z najbardziej charakterystycznych firm w świecie rowerów. Lapierre od lat utrzymuje się w światowej czołówce. To kwestia nie tylko ciekawego designu, ale także technicznej awangardzie, która wielokrotnie stawiała ich maszyny w absolutnym topie funkcjonalności i jakości pracy.

Co ciekawego?

Sporo różnych modeli rowerów (także tych gotowych do przetestowania w Joy Ride Bike Parku Kluszkowce). Jednak prawdziwą wisienką będzie replika maszyny, na której jeździł Loic Bruni – zdobywca zeszłorocznego tytułu Mistrza Świata UCI w downhillu.

Pełna oferta -> http://www.bikeid.pl/

lapp

 

RaceFender

Kilka słów o marce:

W świecie ekstremalnego mtb pojawia się coraz więcej firm, które tworzone są nie tylko przez miłośników rowerów, ale także aktywnych zawodników. To świetne rozwiązanie, bo oferowany produkt może przejść szereg testów i finalnie dopracowany jest w każdym calu. Takim szlakiem podąża polska marka RaceFender.

Co ciekawego?

Zgrabne i designerskie błotniki rowerowe wykonane z tworzywa sztucznego. Do wyboru, do koloru.

Pełna oferta -> racefender.com

race

 

 

Romet

Kilka słów o marce:

Oto kolejna polska marka w zestawieniu. Co ważniejsze – to także jedna z pierwszych polskich firm rowerowych w historii. Warto więc odwiedzić stoisko protoplasty, by zobaczyć jak oferta firmy ewoluowała przez lata. Dziś Romet to nowoczesność, topowy osprzęt i konstrukcje dopracowane w każdym calu (także przy udziale zawodników). Słowem – kolejna marka rowerowa z Polski, z której możemy być dumni.

Co ciekawego?

Topowy model enduro – model Tool 2.0, czyli aluminiowy sprzęt ważący niecałe 13 kg. Pośrednie koło, wysokiej klasy osprzęt i przemyślana geometria – warto przymierzyć się do tej maszyny. Możliwe jednak, że doświadczycie miłości od pierwszego wejrzenia…

Pełna oferta -> http://www.romet.pl/

tool

 

ION i 360FLY

Kilka słów o markach:

Świat rowerów to nie tylko jednoślady i części. To także szereg pozostałych komponentów, bez których nie uda się w pełni (i bezpiecznie) śmigać. Mowa o odpowiedniej odzieży i kamerach akcji, które pozwolą uchwycić niesamowite przygody. Marki ION i 360FLY to źródło inspiracji dla całego świata, absolutna czołówka w kwestii designu i dopracowania produktów. Nie wierzycie? Zapraszamy na stoisko, na pewno zmienicie zdanie.

Co ciekawego?

Nowe kolekcje inteligentnych ubrań rowerowych ION oraz ochraniaczy, od których nigdy nie pachnie potem. Poza tym kamery 360, które umożliwiają nagrywanie w trybie 360 stopni. Sami rozumiecie – totalny high-end!

Pełna oferta -> http://vento.pl/marki/

ion