Poznaj nową zjazdówkę Bergamonta

Nie jest sztuką pójść do największego sklepu rowerowego w mieście i kupić pierwszą lepszą zjazdówkę znanej firmy. Zdecydowanie ciekawiej (i czasem korzystniej cenowo) wypada polowanie na coś bardziej egzotycznego. Poza tym fajnie mieć coś innego niż połowa ludzi na stoku, prawda? Jeśli myślicie podobnie, to poliftowa wersja roweru DH marki Bergamont może wpaść wam w oko.

O marce Bergamont (w kuluarach DH) zaczęło być głośno po tym, jak Niemcy postanowili zmotać team DH. Początkowo w składzie była m.in. Casey Brown, której towarzyszył Ed Masters i Rupert Chapman. Dziś frontmanem ekipy jest młodszy z braci Mastersów – de facto świetnie się z tego wywiązuje. Za jego kadencji podjęto prace nad odświeżeniem zjazdówki, która faktycznie na to zasługiwała. Początkowo w sieci pojawiały się tylko „spy-shoty”, ale już dziś pokażemy wam pełną paletę zjazdówek marki Bergamont. Nie zdziwimy się też, jeśli któraś z nich bardzo wpadnie wam w oko.

Bergamont Straitline MGN

Regulowana geometria i skok, możliwość adaptacji do kół 650b-26”, zawieszenie Fox’a z najwyższej półki, waga: 16,4 kg -> więcej (klik)

251948_png_overview_original_1

Bergamont Straitline TEAM

Regulowana geometria i skok, możliwość adaptacji do kół 650b-26”, widelec Manitou Dorado Pro, Damper Rock Shox Vivid R2C, waga: 17,2 kg -> więcej (klik)

251949_png_overview_original_1

Bergamont Straitline 8.0

Regulowana geometria i skok, możliwość adaptacji do kół 650b-26”, zawieszenie Rock Shox: Boxxer RC i Kage RC, waga: 17,3 kg -> więcej (klik)

252070_png_overview_original_1

Bergamont Straitline 7.0

Regulowana geometria i skok, możliwość adaptacji do kół 650b-26”, podstawowa wersja z ekonomicznym setupem sprzętowym, zawieszenie Rock Shox, waga: 19,1 kg… -> więcej (klik)

4