Powstaje trasa na NS Bikes Slopestyle!

Z tygodnia na tydzień bliżej do kolejnej edycji Sony VAIO Joy Ride Festu. W tym roku będzie naprawdę ciekawie, choćby ze względu na zawody NS Bikes Slopestyle, które uzyskały kategorię światowej ligi freeride’owej FMB. Trasa na tą imprezę już powstaje.

Za budowę toru do slopestyle’u, na którym rozegrana zostanie impreza NS Bikes Slopestyle, zaliczająca się do dyscyplin Festu odpowiada ekipa Dirt it More. Chłopaki już w zeszłym roku stworzyli w Kluszkowcach pierwszy koncept toru, na którym fikali najlepsi, polscy zawodnicy. W tym roku będzie zdecydowanie mocniej. Dlaczego? Po pierwsze ze względu na kategorię FMB, która to wymaga, by tor spełniał światowe standardy. A po drugie- jeśli będzie FMB, to będą i najlepsi zawodnicy z całego świata– a dla takich asów trzeba zrobić nie byle jakie przeszkody.

Chłopaki z Dirt it More wjechali już na miejsce z ciężkim sprzętem i modernizują tor na pełnej energii. Wiadomo, że skrócono już wybicia z dropów, rozebrano wallride i podsypano lądowania kilku hopek. Ciekawostką jest fakt, że linia wleci do lasu, więc szykuje się naprawdę niezła sieka.

Wpisujcie więc w kajety datę 24-26 maja. Wtedy w Kluszkowcach będzie show, jakich mało. Zaglądajcie na stronę wydarzenia i dodawajcie siebie i swoich znajomych. Nikt nie będzie się nudził 🙂 Więcej info już niebawem!

foto: dirt it more