Pomóż nam wybierać najlepszy zimowy edit!

Dziewczyny i chłopaki – liczymy na waszą pomoc. W końcu jesteśmy bardziej niż pewni, że znacie się na tym, co kochacie. A skoro podrzucane przez nas filmy często zasługują na całe wory „lajków”, to może jako wyborni znawcy pomożecie też wybrać najlepszy zimowy edit? Jest w czym przebierać, a niektóre z filmów to prawdziwe „bangery”. Nie wierzycie? Zobaczcie sami…

tommysuperstar_5385c

Na fanpage’u Extreme Series trwa konkurs pod tytułem „Festiwal Zimowych Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam”. Po trzech tygodniach nadsyłania konkursowych filmów przedstawiających różne sporty zimowe na stronie aplikacji konkursowej pojawiło się 66 produkcji pokazujących grube przejazdy na nartach, snowboardach, a nawet rowerach! Pojawiły się kontrowersyjne maszyny fatbike, zjazdówki na stokach narciarskich i enduro – no bo kto powiedział, że w zimie się nie jeździ? (chyba jakiś mięczak!). W ramach promocji festiwalu pojawiło się kilka zapowiedzi od członków jury, między innymi szatański spot freeskiera Szymona Styrczuli.

Od wczoraj, aż do 17 marca, facebookowicze mogą oglądać i oddawać głosy na swoich faworytów. Twórca video, które otrzyma najwięcej punktów zgarnie kamerę Sony Action Cam AS200V z odbiornikiem GPS, a każdy facebookowicz, który zagłosuje również weźmie udział w losowaniu koszulek Extreme Series. A w kwestii nagród to jeszcze nie wszystko!

tommysuperstar_6733aa

Nagroda publiczności jest jedną z trzech nagród, które zostaną rozdane! Pozostałe dwie to:

  • Nagroda od portali, czyli 1000zł w gotówce otrzyma twórca video, które zdobędzie najwięcej głosów od partnerskich portali biorących udział w Festiwalu, czyli:

Portale narciarskie: Skimagazyn.pl, Skigo.pl, SkitouroweZakopane.pl, Backwards.pl

Portale informacyjne/sportowe: 24tp.pl, Podhale24.pl, MalopolskaOnline, Extremespace, Aktywni.pl

Portale snowboardowe: E-snowboard.info, Boardnews.pl, Snowboardowe.pl, Andegrand.pl

Portale rowerowe: Joy-ride.pl, MTB.pl, DH-zone.com

  • Nagroda od jury (kamera Sony Action Cam Mini AZ1VR) w składzie Jan Krzysztof, Szymon Styrczula, Józek Gładczan, Agnieszka Gąsienica-Gładczan, Jan Stachoń-Tutoń, Szymon Syrzistie, Tomek Wolak.

tommysuperstar_6696a

Zapraszamy do głosowania i oglądania konkursowych filmików bo jest na co popatrzeć!

Link do aplikacji konkursowej: http://bit.ly/FestiwalFilmów