Pomaluj sobie rower – Bike in Color na Małopolska Joy Ride Festiwal

Pomaluj sobie rower – Bike in Color na Małopolska Joy Ride Festiwal

Bike in Color na Małopolska Joy Ride Festiwalu! To dobre stanowisko dla każdej osoby, której odrobinę znudził się rower na fabrycznych częściach i w klasycznym malowaniu. Jeśli chcesz się wyróżnić jedyną w swoim rodzaju maszyną, której nie da się podrobić – wal pod ich namiot jak w dym. Wysoka jakość, nieszablonowe pomysły, praca pełna pasji. Czy mogłoby być lepiej? Naszym zdaniem, zdecydowanie nie! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Bike in Color

BIKE IN COLOR

„Od hobby, przez ful time etat, po sposób na życie. Zaczęło się jak tysiące podobnych historii. Była zajawka i pierwsze prace wykonywane w szopie dla znajomych za browara. Od początku moje działaności w branży rowerowej chciałem, żeby głównym motorem napędowym była zajawka i tak to już działa od około 12 lat. Dziś, każdy projekt, który robimy jest dla nas najważniejszym projektem. Wszystkie projekty które oddajemy to spełnienie marzeń naszych klientów o posiadaniu unikatowego sprzętu, różnego od wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku.”

Takich to my szanujemy! Sami zaczynaliśmy przecież od pasji do dwóch kółek i to właśnie ona jest nadal naszym głównym motorem napędowym, więc gdy słyszymy lub czytamy o rowerowym biznesie, który jest prowadzony przez rowerzystę dla rowerzystów, mocno ściskamy kciuki i pchamy na świecznik, by usłyszało o nim jak najwięcej osób.

Jaramy się! Może by tak coś pomalować?

Stanowisko Bike in Color na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @bike_in_color

Oczywiście nie będzie możliwości testowania rowerów, bo tu zupełnie nie o to chodzi, ale ekipa Bike in Color zaprezentuje na swoim stanowisku kilka swoich projektów i pokaże Wam jak niezwykłe projekty można zrealizować, gdy do dyspozycji ma się wysokiej klasy narzędzia malarskie i kreatywną głowę.

To idealny moment na spotkanie, na którym można przegadać personalizację swojego sprzętu i nieszablonowy pomysł na malowanie roweru. Nie ma lepszego miejsca na to by zapytać „A da się przerobić ten czarny lakier, tak żeby wyszła z tego panterka?” To znaczy nie, żebyśmy podpuszczali, ale ramy pomalowanej w cętki jeszcze chyba nie widzieliśmy. Co innego portki i koszulki, bo to już na Feście przerabialiśmy!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów