Polsport – czyli rowery Orbea na Joy Ride Days w Szczyrku

Polsport – czyli rowery Orbea na Joy Ride Days w Szczyrku

Hiszpańskie rowery z najwyższej półki już lecą do Szczyrku! Firma POLSPORT, czyli polski dystrybutor maszyn Orbea zbroi się na naszą imprezę. Wraz z partnerami: sklepem Bike&Chill oraz wypożyczalnią rowerów Domlux Rowery Brenna zaprezentują wam w swoim namiocie najbardziej kozacki sprzęt marek takich jak: Orbea, KMC, Zycle, HIRU. My się jaramy i już nie możemy się doczekać testów, a Wy? 

POLSPORT: 

Firma POLSPORT jest dystrybutorem oferującym szeroki wybór oryginalnego sprzętu sportowego marek takich jak Orbea, KMC, Zycle, Hiru, oferujących rowery, odzież, akcesoria. Nasze rowery Orbea wielokrotnie nagradzane i używane przez profesjonalnych zawodników są produkowane w Europie, zaawansowane technologicznie i wysokiej jakości co przekłada się na wieczystą gwarancję na ramy niezależnie od modelu. Katalog rowerów Orbea obejmuje rowery szosowe, górskie w tym z pełnym zawieszeniem, triathlonowe, dziecięce, miejskie oraz rowery ze wspomaganiem elektrycznym szosowe, górskie, miejskie. Sieć sklepów Dealerski w Polsce to ok. 100 placówek.

Sklep dealerski Orbea Bike&Chill z Dębicy dąży do tego, by klienci byli dobrze obsłużeni i by zawsze byli zadowoleni z zakupów. Wysokiej jakości obsługi oraz uczciwego i partnerskiego podejścia do doboru produktów w sklepie Bike&Chill to podstawa dziłalności. Możecie liczyć na profesjonalne i fachowe doradztwo ze strony aktywnych zawodników i pasjonatów jazdy na rowerach.

Firma Domlux – Wypożyczalnia Rowery Brenna Oferuje możliwość wypożyczenia w atrakcyjnych cenach rowerów, rowerów elektrycznych, hulajnóg oraz sprzętu skiturowego. Wypożyczalnia znajduje się w Brennej w doskonałej lokalizacji by rozpocząć swoją wyprawę, przygodę lub spokojną rekreację.

*Testy sprzętu są uzależnione od ilości dostępnych rowerów, o której dowiemy się tuż przed imprezą. Wpadajcie do namiotu ekipy POLSPORTU i zapytajcie o dostępne opcje, na pewno coś dla was wyczarują! 

Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce „Szczyrk”, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: