Polska marka Rocday na Małopolska Joy Ride Festiwal w Kluszkowcach (wystawca nr. 4)

Polska marka Rocday na Małopolska Joy Ride Festiwal w Kluszkowcach (wystawca nr. 4)

Polskiej firmy Rocday chyba nie musimy Wam przedstawiać. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie słyszeliście jeszcze o tej polskiej marce, to już spieszymy z wyjaśnieniami. Rocday został założony przez ekipę rowerowych pasjonatów, z myślą o innych rowerowych pasjonatach. Od samego początku firma stawia na wysoką jakość produktów, ekologiczne rozwiązania i kozacką stylówkę. Rocday przez lata wspierał riderów działających w różnych odłamach rowerowej grawitacji. Razem z zawodnikami ulepszał swoje produkty i wprowadzał na rynek innowacyjne ciuchy, które zyskują na popularności w całej Europie. Więcej informacji o firmie znajdziecie poniżej, a samo stanowisko będziecie mogli odwiedzić na naszym festiwalu 26-28 maja w Kluszkowcach. 

Więcej o marce Rocday

Wszystko zaczęło się w górach.  A dokładnie w małym miasteczku na granicy Francji i Szwajcarii. Po kolejnym dniu jazdy, po 4000m przewyższeń, 21 prawych i 36 lewych bandach, 8 rock gardenach i jednym, naprawdę przyzwoitym dropie z transferem, pijąc zimne piwo i patrząc na szczyty, zastanawialiśmy się, jak nasze życie jeszcze bardziej związać z jazdą i górami.

Tak powstała koncepcja ROCDAY – marki tworzonej przez riderów i zrodzonej z pasji do jazdy. Do pasji dodaliśmy doświadczenie w produkcji i wiedzę najlepszych specjalistów. I coś jeszcze – nasz styl, który sprawi, że w ubraniach rowerowych będziesz naprawdę dobrze wyglądać. I to niezależnie od tego, czy właśnie jedziesz trasą w twoim ulubionym bikeparku, wspinasz się na przełęcz, której jeszcze nie udało Ci się zdobyć, zamawiasz pizzę w lokalnej restauracji, czy czekasz na znajomych przy barze!

Co ciekawego na stanowisko Rocdaya?

Rocday: „Niezwykle miło jest nam poinformować, że w tym roku znowu będziemy mogli zobaczyć na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach. Od ostatniej edycji ciężko pracowaliśmy nad naszą najnowszą kolekcją. Możemy już zdradzić, że oprócz odzieży rowerowej zaprezentujemy Wam zupełnie nową kategorię produktów w ofercie Rocday.

Oczywiście zgodnie z naszą wizją postawiliśmy na materiały najwyższej jakości oraz ekologiczne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do nas na stoisko. Już nie możemy się doczekać, aby przybić z wami piątkę i trochę pogadać o rowerowych tematach! Pod namiotem będą na was czekać atrakcyjne promocje oraz darmowe złote, gorzkie, gazowane napoje izotoniczne.