Polska firma Tygu na Joy Ride Days 2022 w Szczyrku

Polska firma Tygu na Joy Ride Days 2022 w Szczyrku

Dobre, bo polskie. I tyle w temacie. Firma TYGU pojawiła się na lokalnym rynku już ponad 5 lat temu. Od tamtego czasu, ekipa zrobiła bardzo mocny progres i nieustannie ulepszała swoje produkty w pogoni za rowerową doskonałością. TYGU to przede wszystkim doskonały stosunek ceny do jakości, o czym będziecie mogli się przekonać już za niecały miesiąc w trakcie Joy Ride Days 2022 w Szczyrku! Przypominamy – widzimy się 9-11 września. 

TYGU:

„Założona w 2017 roku, niezależna marka odzieży rowerowej. Stworzona przez pasjonatów kolarstwa w sercu pięknych Beskidów. Oddajemy w Państwa ręce produkty stworzone przez rowerzystów dla rowerzystów! Od 2020 roku firma TYGU wykorzystuje częściowo albo całkowicie odzyskiwany poliester. Jeden za najpopularniejszych materiałów do produkcji odzieży sportowej.”

Na stanowisku Tygu znajdziecie kozackie gadżety i konkretne promocje! Ceny technicznych jersey’ów rowerowych będą zaczynać się już od 50 złotych!

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: