• Home
  • Ogólne

Pokemonowy Specialized – prawdziwy unikat!

Pokemonowy Specialized – prawdziwy unikat!

Najprawdopodobniej jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć jednego z nowszych pomysłów marki Specialized – modelu Turbo Levo FSR 6Fattie, czyli enduro e-fatbike’a. A jeszcze pewniejsze jest to, że nie widzieliście wersji tego roweru, którą przygotował Dominik Suchowski.

Rower

Wiemy, że spora cześć was hejtuje zjawisko fenomenu gry Pokemon Go. Jednak wśród tych zagorzałych fanów są także Ci, którzy skrzętnie się tam ukrywają. W końcu pod latarnią najciemniej.  W ciągu dnia ich plecy okrywają skórzane kurtki z naszywkami Motorhead, a na twarzy widać tylko cyniczne przejawy hejtu i dystansu do świata… Ale kiedy nikt nie patrzy, kiedy nie trzeba się już zgrywać przed przechodniami i ludźmi na przystanku, to ukradkiem rozglądają się za Charmanderem… No cóż, takie czasy. Trzeba się dostosować.

2 (1)

A propos udziwnień – Specialized Turbo Lebo FSR 6Fattie (ufff, co za nazwa) to naprawdę wykręcony rower. Hybryda czego się da, w zasadzie do szczęścia brakuje jeszcze triathlonowej lemondki. Dobra, żartujemy. Rower jest nieszablonowy, ale wersja, którą stworzył Dominik z HiFiveGfx jest jeszcze bardziej odjechana. Zatem jeśli nie wstydzisz się swoich znajomości z Bulbasaurem i ekipą, to ten rower może ci się bardzo spodobać.

Foto & Video: Maciej Sobol – www.maciejsobol.pl