Podziel się foteczką z Joy Ride BIKE Festu

Podziel się foteczką z Joy Ride BIKE Festu

Każdy z uczestników tegorocznego Joy Ride BIKE Festu powinien zostać nagrodzony medalem za wytrwałość – niezależnie od tego, czy w tym czasie walczył na trasie, dopingował riderów, czy dreptał w błocie w poszukiwaniu idealnego kadru. A właśnie, a propos kadrów…

 

Rowery umyte, ciuszki rowerowe wyprane, pora więc zasiąść do kompów i poszukać fotek, na których jesteśmy widoczni. Tym schematem kieruje się lwia część Joy Ride’owej rodziny. I słusznie, bo pamiątki z takich imprez są najlepszym trofeum na całe lata!

 

CR7A3601

 

Jeśli odwiedzacie nasz facebookowy kanał, to na pewno widzieliście już sporą ilość fotek, których pulę sukcesywnie powiększamy (znajdziecie je tutaj). Wiadomo jednak, że dzieła znanych polskich fotografów to nie wszystko. Na Joy Ride BIKE Festivalu pojawiło się też wiele innych osób, które dzielnie pstrykały foty.

Wpadliśmy więc na pomysł, żeby namówić was do stworzenia bazy linków, pod którymi uczestnicy będą mogli przeglądać wasze zdjęcia i ewentualnie odnaleźć siebie w akcji. Ułatwi to przeszukiwanie forów, grup na fb i innych zakamarków internetu.

 

Jak zaprezentować swoje dzieła? To proste…

 

Pod tym newsem umieść komentarz z linkiem do galerii i nickiem/adresem strony albo bloga, którą festiwalowicze powinni wykorzystać przy publikowaniu twoich fotek u siebie.