• Home
  • Aktualności
  • ,
  • Szczyrk

POC – zaawansowane technologicznie kaski, ochraniacze i odzież na Joy Ride Days w Szczyrku

POC – zaawansowane technologicznie kaski, ochraniacze i odzież na Joy Ride Days w Szczyrku

POC Polska x kaski.com łączą siły na Joy Ride Days 2022 w Szczyrku! Szwedzka marka POC istnieje na rynku od 2005 roku, jest wiodącym producentem kasków, okularów, ochrony, odzieży oraz akcesoriów przeznaczonych dla osób uprawiających narciarstwo i kolarstwo. Koniecznie wpadnijcie na ich stanowisko w trakcie naszej imprezy, bo będzie co oglądać (i oczywiście kupować)! 

POC:

POC ma krystalicznie czystą wizję, aby zoptymalizować ochronę i bezpieczeństwo poprzez rozwój produktów o niekwestionowanej jakości. Tworzenie produktów zakorzenionych w bezpieczeństwie i innowacyjności jest sercem podejścia marki POC, czy to dla elitarnego sportowca, weekendowego czy codziennego rowerzysty. To podejście doprowadziło do zdobycia ponad 60 międzynarodowych nagród za bezpieczeństwo, wzornictwo i innowacje, w tym prestiżowej nagrody „Marka Roku” w branży rowerowej.

Sklep kaski.com to wiodący dystrybutor kasków, ochraniaczy i odzieży POC. Nasi eksperci, którzy są pasjonatami sportów rowerowych (enduro, downhill, szosa) zawsze wybierają dla swoich klientów #najwyzszypoziomochrony, dzięki któremu można poczuć się w górach mega bezpiecznie. Na Joyride szykujemy selekcję produktów POC w super promocji! Przekonajcie się sami i wpadajcie na stoisko POC x KASKI.com” 

Od siebie dodamy tylko, że sami wielokrotnie korzystaliśmy z produktów tej marki, a jeśli wpadniecie kiedykolwiek do Zakopanego, to kaski, ochraniacze i akcesoria POC’a znajdziecie w naszej wypożyczalni. Od zawsze stawialiśmy na najwyższą jakość i dokładnie tak samo jest w tym przypadku!

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: