POC, Julbo, Bookman, Northwave, czyli ekipa PM Sport na Małopolska Joy Ride Festiwal

POC, Julbo, Bookman, Northwave, czyli ekipa PM Sport na Małopolska Joy Ride Festiwal

Dlaczego tak jest, że najbardziej jaramy się zawsze tymi markami, które mają w swojej ofercie najbardziej kozackie i co za tym idzie najdroższe rzeczy… No ale jak tu się oprzeć, gdy na stanowisku ekipy PM Sport pojawią się marki takie jak POC, Julbo, Bookman, Northwave! Generalnie to jeden z tych namiotów, do którego najwygodniej byłoby wjechać z takim bardzo pojemnym wózkiem zakupowym, zgarnąć do niego tyle sprzętu ile się zmieści, a potem uciec czym prędzej do meksyku, zmienić nazwisko i na nowo układać sobie życie. Żarcik. Podobno na festiwal zaplanowane są naprawdę atrakcyjne promki, więc opcja ze zmianą nazwiska, chyba na szczęście nie będzie konieczna! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku PM Sport

POC

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że na imprezie pojawi się marka POC! Dla tych, którzy nie znają, POC to prawdziwy pionier w dziedzinie bezpieczeństwa i stylu wśród rowerzystów. 🚵‍♂️💨

Co wyróżnia POC spośród innych marek? Ich pasja do innowacji i dbałość o bezpieczeństwo rowerzystów jest niesamowita! 🛡️🚴‍♀️ Ich produkty nie tylko wyglądają świetnie, ale przede wszystkim zapewniają najwyższy poziom ochrony. 👍Flagowy kolor pomarańczowy AVIP jest ich znakiem rozpoznawczym.

Jeśli interesuje Cię najnowsza technologia w kwestii bezpieczeństwa i stylu podczas jazdy na rowerze, koniecznie odwiedź stoisko POC!

Nie przegap okazji, aby poznać ich rewelacyjne produkty i porozmawiać z ekspertami! 🗣️

NORTHWAVE 

Cieszymy się ogromnie, że na tegorocznym Joy Ride będziemy mieli okazję gościć markę Northwave! 🚴♀️

Northwave to prawdziwy gigant w świecie kolarstwa, znany ze swojej pasji do innowacji przede wszystkim w butach na szosę i enduro🚵‍♂️💨

Ich zaangażowanie w najnowsze technologie i badania nad wydajnością – każdy produkt jest owocem nieustających badań i testów, zapewniając najwyższą jakość jazdy i komfortu.

Jeśli jesteś fanem kolarstwa i chcesz poznać najnowsze modele tej marki, nie możesz przegapić stoiska Northwave!

JULBO

 Nie możemy się już doczekać tegorocznego Joy Ride, gdzie będziemy mieli przyjemność gościć pierwszy raz markę JULBO! 🚴♀️

JULBO to prawdziwy pionier w dziedzinie sportowych okularów słonecznych, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu w optyce, zdobył uznanie rowerzystów na całym świecie! 🕶️🌍 Marka od dłuższego czasu ma swojej ofercie produkty przeznaczone stricte na rower, prócz okularów z rewelacyjną optyką znajdziecie także kaski!

Ich zaawansowane technologie optyczne zapewniają doskonałą widoczność i ochronę przed promieniowaniem UV podczas jazdy na rowerze! Marka w swoim portfolio może szczególnie pochwalić się okularami z fotochromem, które dzięki swojej funkcjonalności, bardzo zyskują na popularności. 

Jeśli szukasz idealnych okularów dla swojej pasji rowerowej, koniecznie odwiedź stoisko JULBO!  Eksperci przedstawią Ci tę markę i pokażą wyjątkowe cechy.

BOOKMAN

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że na tegorocznym Joy Ride pojawi się marka BOOKMAN! 🚴♀️

BOOKMAN to prawdziwy pionier w dziedzinie akcesoriów rowerowych, który nie tylko wyróżnia się innowacyjnym podejściem, ale także zachwyca stylem i funkcjonalnością! 🚲✨

Czym właściwie wyróżnia się BOOKMAN spośród innych marek?

Po pierwsze, ich niezrównana kreatywność! BOOKMAN to miejsce, gdzie design spotyka się z funkcjonalnością, tworząc produkty, które nie tylko ułatwiają życie rowerzystom, ale także dodają stylu do ich jazdy! Przepiękne kolory i bardzo duży wybór modeli pozwoli wybrać klientowi idealne oświetlenie dla siebie.

Po drugie, zaangażowanie w zrównoważony rozwój! BOOKMAN dba nie tylko o jakość swoich produktów, ale także o środowisko naturalne, stosując ekologiczne materiały i procesy produkcyjne. 🌱🌍

Jeśli szukasz akcesoriów, które połączą innowacyjność z niepowtarzalnym stylem, koniecznie odwiedź stoisko BOOKMAN!🚴‍♂️

Do zobaczenia na Joy Ride! 🚴‍♂️💥 

Więcej o stanowisku PM Sport na Małopolska Joy Ride Festiwal

Wydaje nam się, że wszystko co było do powiedzenia, zostało już powiedziane w akapitach, które znajdziecie wyżej, ale my na wszelki wypadek dorzucimy coś od siebie. W trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu stanowisko PM Sport zawsze cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i naszym zdaniem są ku temu bardzo konkretne powody.

Po pierwsze ekipa, która przyjeżdża na naszą imprezę charakteryzuje się profesjonalnym podejściem i fachowym doradztwem, po drugie,  produkty, które znajdziecie na ich stanowisku po prostu same się bronią, a po trzecie, reprezentanci PM Sportu zawsze przygotowują dla festiwalowiczów atrakcyjne promocje i dodatkowe konkursy. Coś słyszeliśmy, że w tym roku do wygrania będą bidony z POC’a. Rany, ale będzie tych konkursów w tym roku! 

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina