• Home
  • Ogólne

Pimp My E-Bike – czyli Prosport na Małopolska Joy Ride Festiwal

Pimp My E-Bike – czyli Prosport na Małopolska Joy Ride Festiwal

Prosport, firma zrodzona z pasji do rowerów elektrycznych i nowoczesnych technologii, debiutuje na Małopolska Joy Ride Festiwalu, prezentując innowacje, które zmienią Wasze postrzeganie e-rowerów. Od tuningowych chipów SPEEDCHIP po zaawansowane systemy hamulcowe TEKTRO e-DRIVE, Prosport jest gotowy pokazać, jak rowerowe doznania mogą stać się jeszcze bardziej ekscytujące i wydajne.

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Prosport

SpeedChip to odpowiedź Prosport na ograniczenia prędkości w rowerach elektrycznych. Dzięki temu urządzeniu, możesz cieszyć się większą prędkością i funem podczas jazdy, oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa. Hamulce TEKTRO e-DRIVE zapewniają niezawodną kontrolę nawet przy wyższych prędkościach, a systemy hamulcowe TRP gwarantują precyzję i szybkość reakcji, które są niezbędne w ekstremalnych warunkach. SpeedLift to innowacyjna wciągarka do rowerów elektrycznych, ułatwiająca transport i przechowywanie twojego e-bike’a.

Prosport to więcej niż firma – to grupa entuzjastów, którzy swoje doświadczenie w elektronice i branży rowerowej przekuwają na produkty, zwiększające fun z jazdy na e-bike’ach. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stanowiska na Małopolska Joy Ride Festiwalu, aby na własne oczy przekonać się, jak speed’CHIP, TEKTRO e-DRIVE, TRP oraz SpeedLift mogą zrewolucjonizować Wasze rowerowe przygody. More speed, more FUN – z Prosport to nie tylko hasło, to obietnica niezapomnianych wrażeń!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina