Pierwsze testy Prime Bicycles na Joy Ride Days w Szczyrku!

Pierwsze testy Prime Bicycles na Joy Ride Days w Szczyrku!

Takie akcje baaardzo lubimy. To właśnie na naszej imprezie, odbędą się pierwsze oficjalne testy rowerów ze stajni Prime Bicycles. Polska marka w sezonie 2021 wypuściła na rynek dwa modele rowerów: zjazdówkę Rocket i endurówkę Thunderflash. Nie skłamiemy, jeśli powiemy, że rowery jeżdżą tak szybko jak wyglądają. Najbardziej doświadczeni członkowie naszej ekipy mieli przyjemność pośmigać na nowych prototypach i byli zachwyceni. Tym bardziej cieszymy się, że uczestnicy naszej imprezy będą mogli polatać po bikeparku na nowych rowerach Prime’a tuż po ich oficjalnej premierze! 

PRIME – BICYCLES SHRED Defined bicycles.

„PRIME to butikowa marka rowerów górskich z kategorii Downhill oraz Enduro. Dzięki współpracy z biurem designerskim CERO stworzyliśmy rowery, którym przyświeca idea balansu, przemyślane rozwiązania techniczne oraz kompleksowy design.

Naszym celem jest zaoferowanie rowerów, które pozwolą riderowi jeździć szybciej i pewniej, zrobić kolejny krok do przodu. W naszym rozumieniu radość z jazdy jest pochodną prędkości. Na PRIME będziesz mógł się oddać swojej pasji na maxa.” – Ekipa Prime

Więcej o rowerach PRIME BICYCLES na stronie: www.primebicycles.com 

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY