„Pędzą w beskidach” czyli Bimber Bike na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Bimber Bike na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

W tym miejscu pewnie należałoby zadać jedno bardzo, ale to bardzo ważne pytanie: Jaki związek z rowerem ma Bimber? I chociaż pozornie może się wydawać, że niewielki, to spytajcie najbardziej doświadczonych graczy w stawce, czy też tak uważają. Gwarantujemy Wam, że połączenie w jednym zdaniu słów „rower” i „bimber” wywoła u nich falę wspomnień, która natychmiast sprawi, że kąciki ust podniosą się do góry w podejrzanym uśmiechu. No dobra, ale akurat dziś nie o taki Bimber nam chodzi… Już tłumaczymy całe zamieszanie: 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce Bimber Bike

Bimber bike: BIMBER to polska marka nierozerwalnie związana z przyjemnością pędzenia na rowerze.

Produkty BIMBER dobrze czują się na beskidzkich korzeniach ponieważ mają beskidzkie korzenie. Odzież spod znaku podwójnego B jest szyta tylko i wyłącznie w Bielsku-Białej z materiałów od polskich dostawców. Materiały z najwyższej półki takie jak BIMBRAM™ oraz najlepsze dostępne technologie nadruków gwarantują, że pędzisz w odzieży nie do zdarcia.

BIMBER szuka też odpowiedzi na pytanie nękające ludzkość od stuleci – czy rower jest celem, czy środkiem? Setki osób miały szansę zadać sobie to pytanie w trakcie zawodów enduro na orientację – PUCHARU i KOTŁA BIMBRU nagrodzonych statuetką Enduro Award.

Bimber na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

„Na tegorocznym Joy Ride stoisko BIMBER będzie okazją do odwiedzenia Beskidów, choć kto zapuści się za głęboko, może przeżyć spotkanie z samym Czortem.” Dla nas to brzmi lekko podejrzanie, ale cytując klasyka: „NO TRUDNO! Z ciekawości sprawdzimy!” Byle się nie okazało, że po spotkaniu z ekipą odpowiedzialną za Bimbrowe zamieszanie, obudzimy się tydzień później gdzieś w beskidzkiej chacie, bez telefonu, kluczy i pieniędzy. Chociaż w sumie? Może to by nie było wcale takie złe… W każdym razie. Spotkajmy się pod namiotem Bimber Bike, bo ekipa szykuje jakieś niespodzianki i konkursy, o których dowiemy się niebawem!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów