Jak zapewne pamiętacie – z okazji imprezy zamykającej tegoroczny sezon rowerowy urządziliśmy niezły bal. Za konsoletami i majkami zagrali sami Bracia Figo Fagot. Publika szalała do utraty pulsu, a najlepiej prezentowali się wąsacze – oto najpiękniejsi z nich.

Początkowo konkurs na najlepszą szczecinę pod nosem miał się odbyć w Dworcu Tatrzańskim podczas koncertu kultowego duetu. Jednak te głębokie teksty i ich mocarne przesłania opowiadające o hulaszczym trybie życia tak nami zawładnęły, że z przyczyn organizacyjnych przesunęliśmy go na kilka dni później. No bo przecież wąsom to nie zaszkodzi, ba – wręcz przeciwnie.

W konkursie trzeba było podesłać swoją foteczkę, na której mogliśmy zobaczyć i ocenić zarost. Dziś jury dokonało wyboru. Poniżej najlepsze prace i przede wszystkim wąs zwycięzcy – Dariusza Rudolfa, który w nagrodę i wyraz uznania za takie cudo dostanie od nas nagrodę – niespodziankę, która zostanie wysłana pocztą.

Marek Jędrzejek Dariusz Rudolf Radomił Gomółka

Uwaga, oto najlepszy wąs!

Dariusz Rudolf2

Chcecie zobaczyć więcej fotek z dzikiego koncertu koncertu Fagotów? Jeśli tak, to wbijajcie tutaj: http://bit.ly/Fagoty. Natomiast więcej wspominek, fotek i filmów z tego, co działo się podczas rowerowych zawodów na Harendzie znajdziecie na naszej stronie w zakłakładce „Harenda”.