Ostatnie dni nadsyłania przejazdów na Festiwal Filmów Sportowych

Ostatnie dni nadsyłania przejazdów na Festiwal Filmów Sportowych

„Nagraj edit – zgarnij Sony Action Cama albo 1000 zł” – z takim hasłem 24 kwietnia ruszył konkurs organizowany przez JR Events, w ramach Festiwalu Letnich Filmów Sportowych. Informowaliśmy już o tym wcześniej, jeśli jednak kogoś ominęła ta wiadomość, to nie wszystko stracone – konkursowe filmy można nadsyłać do 11 maja.

W ramach konkursu należy zgłaszać filmy kręcone kamerą sportową, przedstawiające letnie zmagania sportowe na zupełnie dowolnym sprzęcie. Liczy się kreatywność i nieszablonowe podejście do tematu. Nagraj jak pokonujesz kilkunastokilometrowy maraton, pokaż czym jest dobry whip z punktu widzenia ridera, albo nagraj po prostu luźną jazdę w parku. Jeśli Twój film zachwyci jury i publiczność, masz szansę wygrać niezwykle atrakcyjne nagrody. W ramach inspiracji zapraszamy do oglądanięcia helmet camu z trasy A-line w Kluszkowcach.

„Chcieliśmy trafić do młodych, aktywnych ludzi” – opowiadają organizatorzy konkursu – „takich, którzy mają mnóstwo pomysłów i troszeczkę nierówno pod sufitem. Oczywiście w tym pozytywnym sensie. Nie ograniczamy kreatywności uczestników w żaden sposób. Do konkursu można zgłaszać filmy ukazujące absolutnie każdą formę letniej aktywności fizycznej. Jedynym warunkiem jest to, aby film nakręcony był kamerką sportową.”

„Do konkursu już teraz zgłosiło się wielu zapalonych sportowców, których nagrania możecie oglądać na stronie aplikacji konkursowej” – dodają organizatorzy. Wśród zgłoszonych filmów znajdują się pokazy jazdy na deskorolce, surfingowe rewolucje, ekstremalne zjazdy rowerowe, parkourowe akrobacje i wiele innych. Uczestnicy konkursu bardzo entuzjastycznie i profesjonalnie podeszli do sprawy, a prezentowane filmy stoją na wysokim poziomie. Chociaż z dnia na dzień powiększa się ilość zgłaszanych propozycji, to nadal jest czas, by to właśnie twój film znalazł się w nagrodzonej trójce. Dopóki gra się toczy, wszystko jest możliwe!551x300 Do wygrania są atrakcyjne nagrody, przydzielane w trzech kategoriach – kamera Action Cam AS200V jako nagroda od internautów, kamera Sony Action Cam Mini AZ1VR jako nagroda od jury, oraz 1000 złotych w gotówce jako nagroda od portali sportowych. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni po głosowaniu trwającym od 11 do 14 maja. Natomiast oficjalne wyniki zostaną podane już 15 maja podczas finału Festiwalu Filmów Sportowych, który odbędzie się w pierwszy dzień festiwalu rowerowego – Joy Ride BIKE Fesitval w Kluszkowcach.

Zapraszamy wszystkich miłośników ekstremalnych wrażeń! Szczegóły i zasady konkursu znajdziecie w specjalnej aplikacji na Facebooku: http://bit.ly/1F61HB2