Oręż nocnego zjazdowca

Oręż nocnego zjazdowca

Impreza taka jak nocne zakończenie sezonu rowerowego, to wydarzenie, na które nie można wybrać się bez konkretnego zestawu oświetlenia. Każdy kto wie, że oprócz stylu, liczy się też funkcjonalność, nie będzie się długo wahał, aby postawić na lampki kultowego Knoga.

 

pop-ii-rainbow

 

Produkty z dalekiej Australii to połączenie unikatowego wzornictwa, najwyższej jakości materiałów i funkcjonaliści, której próżno szukać w wyrobach konkurencji. Anodowane aluminium, silikon o przemysłowych parametrach, wbudowany wydajny akumulator – to tylko nieliczne cechy, które odnajdziemy w tych małych, ale niezwykle funkcjonalnych produktach. Szeroki wybór modeli pozwoli wybrać coś dopasowanego do własnych potrzeb i zasobności portfela, o który dodatkowo zbada możliwość ładownia przez USB.

Model ARC 5.5 to lampka o mocy 550 lumenów, która rozświetli najciemniejszą noc, a dzięki możliwości ładowania przez USB, będzie niezwykle ekonomiczna i ekologiczna. Jeśli ktoś nie potrzebuje aż takiej siły światła, z pewnością zdecyduje się na model Blinder, lub najbardziej stylowy i atrakcyjny cenowo modele z serii POP.

 

blinderarc_lifestyle_2

 

Pełną gamę oświetlenia KNOG znajdziecie na stronie http://www.porebarowery.pl/