Ekipa Polsport i flota rowerów testowych Orbea na Małopolska Joy Ride Festiwal

Ekipa Polsport i flota rowerów testowych Orbea na Małopolska Joy Ride Festiwal

Byli u nas rok temu i wygląda na to, że chyba się im spodobało! Ekipa Polsport pojawi się z całą flotą rowerów Orbea na Małopolska Joy Ride Festiwalu! Przypominamy, że jest to bezwzględnie jedna z topowych marek, na których ścigają się czołowi zawodnicy rywalizujący w zawodach EDR (dawniej Enduro World Series). W ubiegłym sezonie mieliście okazję testować sprzęt dostępny pod namiotem marki Orbea i z tego co do nas dotarło wynika, że bardzo się Wam podobało. Mamy więc dobrą wiadomość: W tym roku również będziecie mogli pośmigać na endurówkach tej marki! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce Orbea

ORBEA:

Orbea to hiszpański producent rowerów z siedzibą w kraju basków. Historia marki sięga roku 1840 , początkowo jako producenta broni palnej. Gdy w 1930 roku Orbea przekształciła się w producenta rowerów, zyskała uznanie na arenie międzynarodowej. W 1969 roku pracownicy firmy utworzyli spółdzielnię i wykupili firmę od rodziny Orbea. To wydarzenie przyczyniło się do przeprowadzki z Eibar do pobliskiego Mallabia, gdzie powstała pierwsza specjalistyczna fabryka rowerów.

Marka Orbea kładzie nacisk na innowacyjność, jakość i pasję do kolarstwa. Ich produkty są zaprojektowane z myślą zarówno o profesjonalnych zawodnikach jak i amatorach kolarstwa. Europejska produkcja rowerów Orbea daję pewność co do jakości, dlatego też każdy rower Orbea jest objęty dożywotnią gwarancją. Dodatkowym atutem marki jest darmowa personalizacja na etapie produkcji – każdy z nas jest inny więc dlaczego nasze rowery mają być takie same?

Orbea w swojej ofercie posiada pełną gamę rowerów, zarówno mechanicznych jak i elektrycznych od początku zaprojektowanych w Hiszpanii wyprodukowanych w Europie. W ofercie znajdziesz m.in.: modele szosowe, górskie, enduro, triathlonowe oraz miejskie. Firma Polsport jest oficjalnym dystrybutorem rowerów Orbea w Polsce.

Orbea to nie tylko producent rowerów, ale także symbol pasji, jakości i zaangażowania w świat kolarstwa. Jeśli szukasz roweru, który pozwoli Ci czerpać radość z jazdy, Orbea to najlepszy wybór! https://pol-sport.com/historia-marki-orbea-nie-zatrzymujemy-sie-nawet-po-przekroczeniu-mety/

Stanowisko Orbea – Polsport na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Podczas festiwalu Joy Ride będzie możliwość testowania rowerów Orbea. Mamy duże doświadczenie w testach, ponieważ od roku firma Polsport regularnie organizuje testy Orbea Demo w wielu miastach w Polsce. Uczestnicy festiwalu będą mieli do dyspozycji flotę ponad 30 rowerów testowych.

Do wyboru będą rowery:

  • enduro (Orbea Rallon),
  • górskie rowery elektryczne (Orbea Rise i Orbea Wild),
  • modele szosowe (Orbea Orca, Orbea Avant),
  • rowery górskie XC oraz trailowe (rbea Oiz, Orbea Occam)
  • gravel Orbea Terra

Testy rowerów Orbea odbywać się będą w zorganizowanych grupach tematycznych z jednym z pracowników stoiska w Bike Parku. Przewidujemy grupy MTB, Szosa, Gravel, elektryki oraz enduro. Warunkiem wypożyczenia rowerów jest obowiązek podpisania umowy i posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów