O’neal i Azonic, czyli ekipa Offroad Brothers na festiwalu w Kluszkowcach

O’neal i Azonic, czyli ekipa Offroad Brothers na festiwalu w Kluszkowcach

Jedna firm, która chyba nie może sobie wyobrazić sezonu bez festiwalu w Kluszkowcach jest Offroad Brothers. Na nasz pierwszy festiwal chłopaki przyjechali już parę dobrych lat temu i od samego początku, bardzo mocno angażowali się w rozwój swojego stanowiska w alejce targowej. W tym sezonie ponownie zaprezentują wam odzież, ochraniacze, buty i akcesoria marek O’neal oraz Azonic. Oba brandy postawiły w ostatnich latach na jakość i zaczęły bardzo mocno rozpychać się na lokalnym rynku. Jaramy się, że po raz kolejny pojawią się na naszej imprezie! 

Offroad Brothers: “Offroad Brothers ponownie na JoyRide! Wjeżdżamy na Festiwal pełnym piecem, żeby pokazać Wam rowerowe nowości od marki O’NEAL. Podobnie jak rok temu, znajdziecie u nas kaski, ochraniacze, buty, ubrania i akcesoria. Wszystko w klasie Premium. Doświadczenia z poprzednich edycji Joy Ride pozwoliły nam na wybranie produktów w taki sposób, żeby jak najlepiej odpowiadały Waszym oczekiwaniom.

Na rynku rowerowym O’NEAL rozpycha się coraz bardziej. Wierzcie nam – nowe malowania kasków są sztosem, buty nie do zajechania, a wzory ubrań przebijają konkurencję. O’NEAL to konkretne kolory i konkretne grafiki. Konsekwentnie będziemy zachęcać Was do eksperymentowania z O’NEALowym designem. Uważamy, że ciuchy rowerowe powinny być „czarne” tylko po konkretnej jeździe! W czasie Festiwalu, na naszym stoisku spotkacie specjalistów z teamu Offroad Brothers. Postaramy się odpowiedzieć na każde Wasze pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Możecie być tego pewni. Offroad Brothers to fachowe doradztwo bez grama ściemy! Zapraszamy! LET’S RIDE IT!” 

Bylibyśmy zapomnieli o najważniejszym! Na stanowisku chłopaków z Offroad Brothers znajdziecie gadżety, wlepy i smycze oraz ciekawy konkurs, o którym nawet my póki co niewiele wiemy. Wpadajcie pod ich namiot zbić pionę, podpytać o produkty i rzecz jasna, na zakupy!

Więcej o firmie w linku: Offroad Brothers 

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Tak bawiliśmy się na festiwalu w sezonie 2021:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa: 

  • Partner tytularny: Małopolska
  • Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
  • Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
  • Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
  • Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
  • Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów