On Lemon Best Trick – stare zawody w zupełnie nowym wydaniu

On Lemon Best Trick – stare zawody w zupełnie nowym wydaniu

On Lemon Best Trick? Co to takiego? Gdzie odbędą się te zawody i na czym tak właściwie będą polegać? Odpowiedź jest prostsza niż myślicie. To stare zawody w zupełnie nowym wydaniu. Na tegorocznym festiwalu skok na pneumatyczną poduchę, wskoczy na zupełnie nowy poziom. Hopa (i lądowanie) będzie większa, lot będzie dłuższy, a triki – trzeba będzie odjechać! Chcecie więcej informacji? Czytajcie dalej, a wszystkiego się dowiecie! 

 

On Lemon – nowy sponsor na Festiwalu

 

On lemon to polska firma produkująca naturalne napoje takie jak lemoniady i herbaty. Za wszystkim stoi „ON”! On Lemon!

To „ON”, wraz z najbliższymi przyjaciółmi odpowiada za katowicki biznes. On Lemon to mała, rodzinna firma, w której skład wchodzą ludzie pełni pasji i prawdziwi specjaliści. Od kilku sezonów marka coraz mocniej przebija się do środowiska rowerowego wspierając wielu różnych zawodników takich jak Krzysztof Kaczmarczyk czy Dawid Czekaj i angażując się w rozwój różnych spotów takich jak skateparki czy bikeparki. To właśnie dzięki takim działaniom, On Lemon’a pozytywnie kojarzy każdy rowerzysta.

Podobnie jak Joy Ride, On Lemon wyróżnia się autentycznością, a misja firmy jest spójna z naszymi założeniami. Bardzo cieszymy się na tę współpracę i już nie możemy się doczekać pierwszych wspólnych zawodów. Na festiwalu w sezonie 2021 zorganizujemy razem starą konkurencję w zupełnie nowym wydaniu. On Lemon Bes Trick, to coś na co od dłuższego czasu czeka całe rowerowe środowisko!

Więcej o pozostałych konkurencjach dowiesz się na głównej stronie festiwalu:

On Lemon Best Trick – O co chodzi?

Jak sama nazwa wskazuje, „On Lemon Best Trick” to zawody, w których o konkretną, Finan$ową nagrodę powalczą najlepsi zawodnicy Freestyle MTB w Polsce.

Konkurencja zostanie rozegrana na nowej hopie i nowym lądowaniu, które przyjedzie do nas z pod Krakowa. Zestaw testowany był już przez najlepszych skoczków MTB i FMX w Polsce i podobno zdał egzamin. Skocznia i lądowanie, a co za tym idzie sam lot, będą dużo większe niż dotychczas. Poducha nie jest też typowym airbagiem, ponieważ swoim kształtem przypomina klasyczne lądowanie, a nie zwykłą „poduszkę”.

W związku z tym, jeśli chcecie wziąć udział w zawodach i zgarnąć trochę kasy, pamiętajcie, że każdy trik, trzeba będzie w tym roku odjechać. Wasze próby, będą jak zwykle oceniane przez niezależną komisję ekspertów, której skład potwierdzimy bliżej imprezy. Chodzą słuchy, że jednym z sędziów będzie warszawski król stylu (nie tylko tego rowerowego), drugim jeden z członków naszej ekipy, a trzecim jeden z komentatorów, który swego czasu mocno wymiatał na BMX’ie. Wszystko wskazuje na to, że czekają nas naprawdę Ciekawe zawody!

Wymiary airbaga to:

  • Długość 18 m
  • Szerokość 7m
  • Wysokość 4,5 m
  • Przelot +- 7 metrów.
  • Kicker 3.25 m x 5 m x 60 stopni.

A tak, będziemy latać na naszym nowym flyabagu:

Bardzo się cieszymy, że kolejny rok spędzimy razem, na najpiękniejszym festiwalu rowerowym w Polsce. Trzymajcie za nas kciuki, bo przed nami ostatnia prosta przed imprezą. Widzimy się 18-20 czerwca w Kluszkowcach – będzie się działo! Pamiętajcie, że już teraz możecie zapisywać się na zawody! KLIKNIJ W LINK I ZAPISZ SIĘ NA MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL 2021 

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie, bez ich pomocy, organizacja imprezy byłaby niemożliwa: 

Partner tytularny: Małopolska
Sponsorzy: Garmin, Marin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Nadleśnictwo Krościenko, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma
Team
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BT Project, Polish 4x open, Velo Małopolska