• Home
  • Ogólne

Okulary przeciwsłoneczne do zadań specjalnych – Arctica na Małopolska Joy Ride Festiwal

Okulary przeciwsłoneczne do zadań specjalnych – Arctica na Małopolska Joy Ride Festiwal

W przerwie od jazdy na rowerze podczas festiwalu nie zapomnijcie wpaść na stoisko do Arctica, gdzie znajdziecie całą gamę sportowych okularów przeciwsłonecznych, które swoim stosunkiem ceny do jakości są po prostu bezkonkurencyjne! Kozackie kształty i kolory nowych modeli tej firmy trafią w gusta każdego rowerowego freaka. Jeśli chcesz stylowo wyglądać i przy okazji nie łapać na trasie much i piachu w oczy – dobre okulary to podstawa.
Psst! Oprócz okularów i gogli narciarskich, możecie znaleźć tam też jakościowe skarpety kompresyjne i kominy na chłodniejsze dni.

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Arctica

Kluczowym produktem marki Arcticaokulary przeciwsłoneczne. Ponadto w ofercie znajdują się także gogle narciarskie. Obecnie marka Arctica poszerza dostępny asortyment okularów, zarówno sportowych jak i przeciwsłonecznych, oraz gogli narciarskich. Wszystkie produkty marki Arctica od początku istnienia związane są ze sportem i aktywnością fizyczną. Oferowane okulary oraz akcesoria dedykowane są zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Wszystkie akcesoria cechuje najwyższa jakość, trwałość, funkcjonalność i nowoczesny design. Dzięki temu firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Więcej o sprzęcie firmy Arctica możecie poczytać na ich stronie! Sprawdźcie też filmik z recenzją ich najnowszych modeli.

Nie ma co się wahać – odwiedźcie stoisko Arctica na Małopolska Joy Ride Festiwalu! Statystyki mówią same za siebie: coraz więcej rowerzystów i narciarzy sięga po produkty tej marki. Dzięki wyjątkowym promocjom podczas festiwalu, będziecie mieli okazję zdobyć najlepsze akcesoria w świetnych cenach. Dodatkowo, specjaliści z Arctica będą dostępni, aby doradzić Wam w wyborze idealnych okularów czy gogli. Nie przegapcie tej okazji i przekonajcie się sami, dlaczego Arctica jest jednym z liderów w branży sportowych akcesoriów!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina