Öhlins – amortyzatory dla najlepszych!

Öhlins  – amortyzatory dla najlepszych!

W tym roku, na festiwalu w Kluszkowcach ekipa z Öhlins
Polska zaprezentuje kolekcję najnowszych amortyzatorów. Najlepsi zawodnicy na świecie, a od tego roku też w Polsce jeżdżą na zawieszeniu tej firmy. Coś musi być na rzeczy…

 

Öhlins na Małopolska Joy Ride Festiwal

Będzie się działo na Festiwalu! Nowa kolekcja amortyzatorów oraz cała ekipa Öhlins
na wyciągnięcie ręki! Najlepsi serwisanci zadbają o to, żeby wasze zawieszenie ustawione było w najbardziej efektywny sposób, a jeśli ciągle zastanawiacie się nad wyborem kolejnego amortyzatora to wpadnijcie do ich namiotu na kilka minut. Rozwieją wasze wątpliwości w mgnieniu oka. W swojej ofercie, szwedzka firma posiada również uszczelki SKF, wkładki Cush Core do opon, a także najlepsze narzędzia i akcesoria służące do pracy przy amortyzatorach!

Nowy Öhlins  DH Race Fork

Nie każdy wie, ale poza zawieszeniem rowerowym, Öhlins działa też prężnie w motosporcie! Co więcej, wszystko wskazuje na to, że niektóre firmy wyposażą swoje testówki w czarno złote amortyzatory. Z tego co nam wiadomo, warto zakręcić się obok namiotu firmy Specialized. Przypominamy, że zapisy internetowe na testy rowerów ruszą mniej więcej dwa tygodnie przed festiwalem!

Nowość w ofercie – wkładki cush core.

 

Öhlins Polska –  Zawodnicy 

Już nie musimy pytać, czy chcecie być jak Miranda Miler albo Loic Bruni. (po pierwsze wiemy że chcecie, a po drugie w tym roku mamy Polskich ambasadorów Öhlins’a) Najlepsi polscy zawodnicy jak chociażby Sławek Łukasik, czy Wojtek Czermak zostali wyposażeni w zawieszenie Öhlins’a oraz wkładki do opon firmy CushCore. Jeżeli oni wybrali ten sprzęt, to może warto się zastanowić nad nowym amortyzatorem…

Sławek Łukasik na testach w San Remo

Poza wsparciem sprzętowym, team Öhlins’a zapewnił zawodnikom wsparcie serwisowe oraz indywidualny setup zawieszenia. Cała zgraja osób pracowała w San Remo nad tym, żeby najlepsi zawodnicy w Polsce mogli wykorzystać swoje rowery w 150%. Jeżeli chcieli byście się dowiedzieć, jak pracę amortyzatorów oceniają riderzy, to łapcie ich na festiwalu – na pewno znajdą chwilę by odpowiedzieć na wasze pytania!

Wojtek Czermak ze swoim NS Fuzz’em na zawieszniu Öhlins 

Firma planuje pojawić się ze swoimi zawodnikami z Go Ride NS Bikes Racing Team’u na niektórych zawodach. Oprócz tego, team przeprowadzi w Wiśle testy na jednej z najbardziej wymagających tras w Polsce. Wszystko wskazuję na to, że pod względem wsparcia zawodników powoli zaczynamy gonić Europę! Oby tak dalej! Jeżeli chcecie znać więcej szczegółów na temat działań Öhlins’a po prostu to wpadajcie do ich namiotu na festiwalu. Wszystkiego się dowiecie!

Facebook Öhlins Polska :https://www.facebook.com/%C3%96hlins-Polska-589482571470125/