Oficjalne otwarcie nowej miejscówki – BURN DIRTPARK

O projekcie Dirtparku jest już głośno w sieci od wielu tygodni. Było wielkie testowanie, było poprawianie i rozbudowywanie, a co jakiś czas w sieci możemy oglądać konkretne zdjęcia z tego, co się tam dzieje. Widać, że tym razem będzie o nas głośno w całej Europie, w końcu to innowacja na ogromną skalę. Mało kto na starym kontynencie może skorzystać z opcji śmigania na pumpie, czy dirtach przez cały sezon. Przyszedł też czas na wielkie, oficjalne otwarcie tej zacnej miejscówki. 

Wielki balon, który pojawił się ostatnio na warszawskiej Skrze, na rogu Wawelskiej i Żwirki i Wigury zostanie w najbliższą sobotę oficjalnie otwarty. BURN DIRTPARK to pierwszy w Europie kryty park rowerowy z ziemnymi przeszkodami. Do dyspozycji rowerzystów, są 3 linie skoczni, treningowy basen z gąbkami, trampolina, oraz pump track.

Oficjalne otwarcie uświetni konkurs skoków na największych, mających ponad 4 metry, skoczniach linii PRO. Zobaczymy tu czołówkę polskich dirt jumperów oraz gości z zagranicy.

PLAN DNIA:
11.00 – 13.00 – Zapisy
13.00 – 17.00 – Treningi
17.00 – 18.00 – Eliminacje
18.00 – 19.00 – Finały

Zawodnicy wystartują w 2 kategoriach – BMX oraz MTB. Za pierwsze miejsce do wyjęcia po 500 pln w obu kategoriach oraz góra nagród rzeczowych od sponsorów miejscówki dla riderów na dalszych miejscach na podium.

foto: Maksym Rudnik