Offroad Brothers – O’neal Azonic na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Offroad Brothers – O’neal Azonic na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Są tu jacyś fani motocrossu? Na pewno. W końcu kolarstwo grawitacyjne ma z tą dyscypliną sporo wspólnego. A jeśli chodzi o ciuchy i ochraniacze rowerowe, które inspirowane są bardziej agresywnym stylem powiązanym z motosportem, to chyba nie ma na naszej imprezie lepszego stanowiska, niż to, wystawiane przez ekipę Offroad Brothers. Firmy O’neal i Azonic na pewno przypadną do gustu każdemu amatorowi mocnych wrażeń, który na bike parkowych trasach będzie się chciał wyróżnić nieszablonowym stylem i mocnymi, krzykliwymi kolorami!

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Offroad Brothers

Offroad Brothers

W latach 60. XX wieku Jim O’Neal był młodym nastolatkiem mieszkającym w okolicach Los Angeles w Kalifornii. Wczesna pasja Jima do jazdy na motocyklach szybko przerodziła się w obsesję, i w 1961 roku 15-latek pożyczył od znajomego motocykl Frances Barnett z roku 1957, aby ścigać się w trudnych wyścigach Rough Scrambles w Acton w Kalifornii. Wkrótce młody człowiek uzależnił się od wyścigów, zabierając swój motocykl wzdłuż złotego stanu. W miarę rozwoju wyścigów Jim zdał sobie sprawę z potrzeby lepszych części, odzieży i akcesoriów, aby sprostać wymaganiom tego, co miało się stać amerykańskim motocrossem. Wkrótce potem powstała amerykańska firma, która istnieje od ponad 50 lat, a obecnie w swojej ofercie ma odzież, ochraniacze, obuwie, kaski i akcesoria do najróżniejszych odmian sportów ekstremalnych. Czy jest to kolejny dowód na to, że z połączenia pasji i pracy zawsze powstaje coś niezwykłego? Naszym zdaniem, zdecydowanie!

Stanowisko Offroad Brothers na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Co na stanowisku Offroad Brothers w Kluszkowcach? To co zwykle. Rozmowa o tym co słychać w branży, możliwość przymiarki i sprawdzenia najnowszych kolekcji ciuchów i gadżetów, które chłopaki mają na swoim stanowisku, no i szansa na zakupy w naprawdę atrakcyjnych cenach. Dodatkowo najmłodsi jak zwykle znajdą pod namiotem O’neala drobne gadżety – wlepki, smycze i inne tego typu bajery. Sama oferta ekipy Offroad Brothers mocno wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. No i ta niepowtarzalna motocrossowa stylówka! Oj, coś nam się wydaje, że spotkamy się pod ich namiotem!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów