Offroad Brothers czyli O’neal i Azonic na Joy Ride Days w Szczyrku

Offroad Brothers czyli O’neal i Azonic na Joy Ride Days w Szczyrku

Gdy kilka lat temu chłopaki z Offrroad Brothers wpadli na nasz Festiwal chyba nie spodziewali się, że zostaną z nami na… Zawsze? W każdym razie od udziału pierwszej imprezie ta ekipa już się z nami nie rozstaje. Prezentowane przez Offroadowych braci marki O’Neal i Azonic cieszą się zawsze waszym ogromnym zainteresowaniem i wszystko wskazuje na to, że na kolejnej imprezie w Szczyrku będzie dokładnie tak samo. Przypominamy – widzimy się 9-11 września w Szczyrku! 

OFFROAD BROTHERS:

„Offroad Brothers ponownie na JoyRide! Wjeżdżamy w Szczyrk pełnym piecem, żeby pokazać Wam rowerowe nowości od marki O’NEAL. Podobnie jak rok temu, znajdziecie u nas kaski, ochraniacze, buty, ubrania i akcesoria. Wszystko w klasie Premium. Doświadczenia z poprzednich edycji JoyRide pozwoliły nam na wybranie produktów w taki sposób, żeby jak najlepiej odpowiadały Waszym oczekiwaniom. Na rynku rowerowym O’NEAL rozpycha się coraz bardziej. Wierzcie nam – nowe malowania kasków są sztosem, buty nie do zajechania, a wzory ubrań przebijają konkurencję. O’NEAL to konkretne kolory i konkretne grafiki. Konsekwentnie będziemy zachęcać Was do eksperymentowania z O’NEALowym designem. Uważamy, że ciuchy rowerowe powinny być „czarne” tylko po konkretnej
jeździe!”

W czasie Targów, na naszym stoisku spotkacie specjalistów z teamu Offroad Brothers. Będziemy starać się odpowiedzieć na każde Wasze pytanie i postaramy się rozwiewać wszelkie wątpliwości. Możecie być tego pewni. Offroad Brothers to fachowe doradztwo bez grama ściemy! Zapraszamy!
LET’S RIDE IT!

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: