Markę Nukeproof zna już prawie każdy. Jest to efekt primo: wyposażenia teamu DH Chain Reaction Cycles w sprzęt w.w. producenta, sekundo: tego, że są to autentycznie fajne szpeje. Patrząc na to wszystko można zadać sobie proste pytanie- ile to potrwa i jak będzie wyglądać przyszłość tej marki? Szczerze mówiąc wygląda to wszystko bardzo obiecująco.

Już od dłuższego czasu w sieci hula stronka producenta NUKEPROOF. Wbijając na nią, można zaznajomić się z pełną ofertą marki, ale i także liznąć trochę social media. O ile sam proces poznawania sprzętu w większym stopniu ogranicza się do podziwiania niesamowitych zdjęć każdego komponentu, to dodatkowe opcje strony też zachwycają.

 

 

Oprócz standardowych opcji, jak historia marki, informacje na temat teamu CRC jest jeszcze jeden fajny smaczek- foto-blog. Ta działalność pozwala oglądać nam rowery złożone na komponentach/ramachNUKEPROOF. Jeden z nich poniżej- MIAZGA:

 

 

Jeśli zakochaliście się w jakimś komponencie, i nie potraficie sobie wyobrazić już niczego innego, jak waszej maszyny z żółtymi napisami NUKEPROOF, to mamy dla Was niespodziankę. Szpeje tej zacnej marki nie są w naszym kraju jakimś nieosiągalnym dobrem. Wszystko, czego dusza zapragnie znajdziecie -> TUTAJ.