NS Bikes Fuzz 2 2016 z bliska

NS Bikes Fuzz 2 2016 z bliska

Odwiedzając stanowisko NS Bikes na tegorocznych targach Eurobike można było zobaczyć, co najbardziej „wpada w oko” pozostałych wizytatorów. Jednym z obleganych modeli był zjazdowy Fuzz 2, który w nowym malowaniu wygląda obłędnie! Zobaczcie go z bliska.

W 2016 NS Bikes zaoferuje dwie wersje znanej zjazdówki. Fuzz 2 będzie wersją tańszą, która w porównaniu do tegorocznej opcji będzie nieco droższa. Europejska cena za tę maszynę wyniesie 3499 euro. Sporo, ale zanim wydacie osąd poznajcie więcej detali tej atrakcyjnie wyglądającej maszyny.

_MG_7572

NS Bikes Fuzz 2 2016 prezentuje się bardzo dobrze. To zasługa nowego malowania, które co prawda przypomina zdobienie kultowego YT Tuesa, ale i nadaje tej maszynie zupełnie inny „look”. Do tej pory Fuzzy pokrywały ciemne kolory, a taka odmiana podkreśliła jego walory. Poza tym rower został zmyślnie złożony. Ramę generującą skok w zakresie 198-203 mm wyposażono w zawieszenie marki Rock Shox (w Fuzzie 2 będzie to Kage R i Boxxer RC), komponenty NS Bikes, napinacz Mozartt Presto, 10-biegowy napęd Sram X7 oraz komplet hamulców hydraulicznych SRAM DB5.

_MG_7573

Cała maszyna postawiona na kołach 650b będzie ważyć 18,4 kg. Sporo? Okej… ale ukłon za to, że NS Bikes nie bał się tego zakomunikować (a tak było z wieloma innymi markami). Gra w otwarte karty jest spoko.

Więcej fotek w galerii poniżej. En-joy!

a