GreenCell – Nowy wystawca na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach

nowy wystawca na Małopolska Joy Ride Festiwal

GreenCell to jeden z tegorocznych debiutantów! Nowy wystawca na Małopolska Joy Ride Festiwalu zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, które przydadzą się każdemu rowerzyście (i nie tylko). Nowoczesne powerbanki i baterie, które sprawdzają się również w rowerach elektrycznych, zaawansowane technologicznie, nowoczesne rozwiązania, które przydają się w każdej gałęzi życia. Mamy wrażenie, że nasz festiwal wchodzi w zupełnie nowe sektory, a nasi wystawcy, wchodzą w nie razem z nami! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce GreenCell

GreenCell: „Marka Green Cell od lat dostarcza nam #świeżaenergię! Powstała z pasji do mobilności, chce, aby klienci czuli wolność korzystając z ich produktów. Posiada w ofercie serię autorskich power banków, które możesz zabrać ze sobą gdzie tylko chcesz, kabli i ładowarek zarówno do Twojego laptopa jak i smartfona, a także baterie i ładowarki do rowerów elektrycznych.”

Gdy kilka lat temu na Małopolska Joy Ride Festiwalu pojawiły się pierwsze rowery elektryczne, niektórzy uczestnicy patrzyli się na nas z niedowierzaniem. A dziś? Dziś większość osób, które przyjeżdża do Kluszkowiec chce testować właśnie elektryki. Sprzęt, który większość środowiska skreśliło na wejściu zdominował globalny rynek i według najnowszych badań, nadal będzie rozwijać się dużo szybciej niż reszta gałęzi rowerowego przemysłu. Wraz z rowerami elektrycznymi rozwijają się części, akcesoria i elementy wyposażania, które ułatwiają życie amatorów dwóch kółek. GreenCell to przykład na to, jak firmy powinny odnaleźć się w tym nowym, „elektrycznym świecie”.

Stanowisko Greencell na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Ekipa GreenCell poinformowała nas o tym, że na Małopolska Joy Ride Festiwalu zorganizowane zostaną różne konkursy, w których do zgarnięcia będą między innymi kozackie powerbanki. O wszyskich szczegółach poinformujemy Was na miejscu, ale już teraz możemy zdradzić, że warto będzie mieć ze sobą telefon, którym ustrzelicie kozackie foty.

Dodatkowo sugerujemy Wam zachowanie czujności i baczną obserwację naszego Instagrama. Istnieje pewne niezerowe prawdopodobieństwo, że Maciek Iwan, który będzie relacjonował wszystko na Instastories ukryje kilka gadżetów na różnych trasach. Kto pierwszy znajdzie je w terenie, ten będzie mógł zabrać je ze sobą do domu. Kozacko co? Nam się taki konkurs bardzo podoba!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Puky, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów