Mamy dla was prawdziwą perełkę. Tropiąc naszych idoli na portalach społecznościowych, trafiliśmy na ślad prowadzący do nowej wersji kultowego już Nukeproof Pulese’a. Zobaczcie kilka spy-shotów i przeczytajcie opinie ich pierwszych właścicieli – zawodników teamu Chain Reaction Cycles.

joe smith

Joe Smith (zawodnik CRC): „Mój Nukeproof już gotowy do jutrzejszej jazdy. Ta maszyna jest niewyobrażalnie szybka, już nie mogę się doczekać kolejnego ścigania!”

mike jones

Mike Jones (zawodnik CRC): „Złożyłem to cacko i niebawem lecimy razem pościgać się w słonecznej Australii. Już nie mogę doczekać się wjechania na suchą trasę!”

sam hill

Sam Hill (legenda, zawodnik CRC): „Nie mogę doczekać się tegorocznego ścigania i zaciętej walki o medale. Mam nadzieję, że niektóre z nich będą w tym samym kolorze, co oś w moim nowym rowerze -> złotym!”

Wiemy, że fotki pokazują bardzo niewiele. Zdajemy sobie też sprawę, że mogliśmy Was nieco podjudzić. Nie chodzi jednak o nerwówkę, ale mobilizację. Może ktoś z naszych czytelników ma jeszcze lepsze metody wywiadowcze i odkopie pełną fotkę nowego Pulse’a?