Nowość NIE/Dzielni Jeźdźcy wpadają na Małopolska Joy Ride Festiwal

Nowość NIE/Dzielni Jeźdźcy wpadają na Małopolska Joy Ride Festiwal

Nazwę ekipy można odebrać na różne sposoby. „Nie/Dzielni Jeźdźcy” czyli tacy którzy na rower wsiadają tylko w niedzielę, zjeżdżają w dół luźnym tempie, a sama myśl o podjeżdżaniu wywołuje u nich nerwowe odruchy? A może „Nie/Dzielni”, czyli tacy, którzy nie są dzielni (w luźnym tłumaczeniu spięci) i na rower wsiadają z radością, nie przejmując się zupełnie tym co ktoś o nich pomyśli. Rozszyfrowanie tej chwytliwej nazwy zostawimy Wam, a my skupimy się na tym, żeby przekazać wam kilka zdań o stanowisku Krakowskiej ekipy na festiwalu!

NIE/DZIELNI JEŹDŹCY:

„Krakowski Sklep Nie-dzielnych Jeźdźców zrodził się gdzieś pomiędzy singlami Lasu Wolskiego, Żabką koło Błoni, a krakowskim Zoo. Wśród bandy znajomych tworzących Nie/dzielnych Jeźdźców nie ma mistrzów świata MTB, ani ludzi którzy chcieliby do tego aspirować, and they think its beautiful. Jest za to niesamowita radość z jeżdżenia bez spiny, spotykania podobnych zajawkowiczów i odkrywania nowych miejscówek, na których można solidnie pojeździć. Ta ekipa zgłębia tajniki rowerowej sztuki na dosłownie każdym dwukołowcu od endurówek, graveli, przez fatbike’i, aż po  szosy. To wszystko dokładnie widać w ich produktach.

Radość z jazdy i wszystkiego co się z nią wiąże, przelewają na wzory wykorzystywane przy projektowaniu swoich koszulkach. W swojej ofercie posiadają najbardziej zakręcone jerseye na rynku, które nie tylko wyrażą Ciebie, ale pozwolą odróżnić się od innych na rowerowej miejscówce. Różowe jednorożce, słowiańskie demony, najbardziej szalone i nieoczywiste połączenia, tylko u nich! Nawet zagorzali wyznawcy jazdy na fatbike’ach znajdą coś dla siebie!”

Więcej o firmie w linku: https://njsklep.pl/

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Tak bawiliśmy się na festiwalu w sezonie 2021:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów