Nowość – Marka Endura wystawi się na Małopolska Joy Ride Festiwalu!

Nowość – Marka Endura wystawi się na Małopolska Joy Ride Festiwalu!

Po prostu WOW! Do tej pory Endura była kojarzona raczej z wysokiej jakości odzieżą do różnych odmian kolarstwa grawitacyjnego, ale nowe produkty, które firma wprowadziła na rynek, zupełnie zmieniły nasze podejście. Nowoczesne kaski z systemem MIPS, mnóstwo kozackich akcesoriów i przede wszystkim mistrzowskie buty, które sprawdzą się zarówno na bikeparkowych  trasach, jak i krytych skateparkach. Wpisujcie to stanowisko na swoją listę „must visit”! 

Endura:

„Endura to szkocki producent niezawodnej odzieży rowerowej, który w tym roku pojawi się na festiwalu ze swoją najnowszą kolekcją na sezon 2022. Największą nowością będzie zupełnie nowa kategoria produktów w ofercie Endury – buty na płaskich podeszwach przeznaczone do jazdy w terenie, które idealnie sprawdzą się podczas jazdy w bikeparku czy w trakcie zawodów enduro. Na stoisku będzie można też sprawdzić najnowszą kolekcję kasków MTB wyposażonych w systemy ochrony Koroyd oraz MIPS.”

My tylko nieśmiało przypomnimy, że w barwach tej marki jeżdżą od lat wszyscy Athertnowie oraz legendarny rider BMX Kriss Kyle. Jakiś czas temu, Kriss zaczął przesiadać się z BMX’a na większe rowery enduro i nagrał kilka kozackich editów łączących skateparkowe umiejętności z konkretnymi przeszkodami, które pojawiają się na trasach MTB. Filmy zrobiły w sieci prawdziwą furorę, podobnie jak nowa reklama mega uniwersalnych butów Endury:

Na stanowisko firmy Endura warto wpaść z jeszcze jednego powodu. Chociaż nie znamy jeszcze szczegółów, to ekipa już zapowiedziała, że w ich namiocie zostanie przeprowadzony konkurs, w którym do zgarnięcia będą prawdopodobnie buty, które widzieliście w powyższym filmie. Nie wiemy jak Wam, ale nam takie laczki bardzo by się przydały…

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Tak bawiliśmy się na festiwalu w sezonie 2021:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa: 

  • Partner tytularny: Małopolska
  • Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
  • Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
  • Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
  • Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
  • Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów