Nowość – Firma Dometic na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

Nowość – Firma Dometic na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

Każdy rowerzysta kocha życie w Tripie. Podróżujemy na lokalne spoty, do zagranicznych bikeparków, w dzikie góry – wszędzie gdzie się da. Zawsze zabieramy ze sobą tonę sprzętu – ciuchy, jedzenie, wędkarskie krzesełka i całą resztę. Upychamy fanty w pudełkach, koszykach, wielkich torbach z Ikei. Próbujemy się zorganizować tak dobrze jak to możliwe, ale nie zawsze nam to wychodzi. Z pomocą nadchodzi firma Dometic, która od zeszłego roku wspiera między innymi Szymona Godźka. Na stanowisku tej firmy znajdziecie w tym roku pasywne i zasilane lodówki klasy premium, meble turystyczne, namioty i całą resztę szpeju, który przyda się każdemu rowerzyście! 

DOMETIC:

Zapraszamy na stoisko marki Dometic Outdoor – producenta lodówek przenośnych, mebli turystycznych, namiotów, kubków termicznych i innych rzeczy niezbędnych dla każdego podróżnika. Na stoisku można będzie poczęstować się zimnym napojem, zobaczyć i przetestować lodówki, krzesła czy namioty oraz zapoznać się z ofertą Dometic Outdoor. Planujemy również konkursy, w których będzie można wygrać plakaty z autografem naszego ambasadora Szymona Godźka oraz lodówkę Dometic z serii Patrol. Szczegóły już wkrótce – zapraszamy do obserwowania nas na Facebook i Instagram.

Więcej o firmie Dometic: https://www.dometic.com/pl-pl/outdoor/pl 

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Zobacz co będzie się działo na tegorocznym festiwalu:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów