Nowość – Challange Store z 100% i Dirtlej na Joy Ride Days w Szczyrku

Nowość – Challange Store z 100% i Dirtlej na Joy Ride Days w Szczyrku

No i mamy kolejne nowości! Na imprezie Joy Ride Days, którą 27-29 sierpnia organizujemy w Szczyrku pojawi się ekipa Challenge Store z markami takimi jak 100%, Dirtlej czy Evoc. Challenge Store to sklep internetowy zbudowany na pasji do freeridu. Jego twórcami są Iza i Wojtek. Od 6 lat poszukują wyzwań, realizując z 11-letnim synem Alexandrem wspólny sportowy projekt, który nazwali: Challenge Family. Słowo Challenge odzwierciedla ich fascynację przygodą. Co tu dużo mówić. Są kozackie marki, jest zajawka – nas kupili, więc widzimy się w alejce targowej już za niecałe dwa tygodnie! 

Obok blogu ChallengeFamily.pl oraz magazynu online ChallengeMag.pl nie mogło zabraknąć ostatniego ogniwa w postaci sklepu z przetestowanymi przez nich akcesoriami freeride’owymi. Absolutną wolność znajdują w wyzwaniu, udowadniając , że wspólne sportowe cele z dzieckiem są możliwe.

Świadomość ryzyka wynikającego z uprawianych sportów i wieloletnie doświadczenie w branży outdoor doprowadziło Izę i Wojtka z Challenge Family do weryfikacji sprzętu dostępnego obecnie na tym rynku. Tak zrodził się Challenge Store, w którym znajdziecie asortyment sprawdzonych przez nich produktów.

,,Testując sprzęt postanowiliśmy wybrać do Challenge Store tylko ten, do którego jesteśmy najbardziej przekonani. Starannie wyselekcjonowaliśmy freeride’owy stuff, który możemy z pełną odpowiedzialnością zarekomendować naszym Klientom.” W Challenge Store znajdziecie produkty m.in. następujących marek: 100Percent, Dirtlej, Evoc.

– 100Percent: Zarówno na torach BMX, jak i na rajdach downhill, 100% inspiruje nową generację freeriderów firmowym sloganem: ”How much efford do you give?”

– Dirtlej: niemiecki producent kombinezonów rowerowych . Żadna inna marka nie podeszła tak praktycznie do tematu jazdy w terenie. Kombinezony MTB Dirtlej to radykalnie funkcjonalna odzież freeride’owa. No More Excuses!

Podczas trwania festiwalu w konkursie do wygranie będzie para gogli marki 100Percent. Szczegóły konkursu na challenge-store.com i www.facebook.com/ChallengeStoreCom/

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY