Nowe rowery Dartmoor Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Dartmoor Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

PAM PARAM PAM!!! (famfary) Lecimy z preznetacją wystawców. Na pierwszy ogień znana i lubiana, polska firma Dartmoor Bikes, specjalizująca się w produkcji rowerów przeznaczonych do wszystkich odmian rowerowej ekstremy. Jak zwykle, poza flotą rowerów testowych, obecność w Kluszkowcach potwierdzili również zawodnicy z teamu Darta – Piotrek Krajewski, Natalia Budner, Antek Faszczewski. Janek Kiliński i cała reszta paczki. Co zobaczymy w namiocie ekipy Dartmoor Bikes 7-9 czerwca? Już wyjaśniamy:

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce Dartmoor Bikes

Dartmoor Bikes: Od samych początków działalności marki Dartmoor-Bikes, zawsze motywowała nas jedna idea – w rowerze najważniejsza jest radość z jazdy. Te chwile spędzone na trasach, w bikeparkach czy na wielkich hopach, powodują, że zasypiając przeżywamy wszystko na nowo – słyszymy odgłos cykającej piasty, szum opon przy wchodzeniu w bandę, smak elektrolitów wypitych z ziomkami po dniu jazdy. Wracamy do najlepszych momentów naszego życia – pierwszych hop, whipów, brapów, czy backflipów. To wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia. Nasze produkty są projektowane przez raiderów, z myślą o raiderach. Wiemy co jest ważne w zajawce rowerowej, i staramy dzielić się naszymi doświadczeniami i naszą pasją z każdym, kto tak samo jak my kocha jazdę na rowerze!

Korzenie Dartmoor-Bikes wywodzą się z Dirt Jumpingu, niezwykle widowiskowej dyscypliny, w której radość z jazdy jest wyjątkowo namacalna. I to staramy się przenieść na wszystkie odmiany kolarstwa grawitacyjnego, od bezkresnego Trailu, poprzez hardcorowe Enduro aż do nieograniczonego Freeride’u.

Stanowisko Dartmoor Bikes na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

W tym roku na Małopolska Joy Ride Festiwal na stanowisku Dartmoora pojawią się bardzo konkretne nowości. Rowery Rocbird, które widzieliście jesienią na naszej drugiej imprezie w Bielsku, trafią do Was na całe 3 dni! Będziecie mogli testować ich właściwości zjazdowe na enduro singlach oraz wskoczyć na A’line’a by sprawdzić, czy rzeczywiście lata się na nich tak dobrze, jak wszyscy opowiadają! Podobno rowery jeżdżą jeszcze lepiej niż wyglądają, a trzeba przyznać, że „brzydkie nie są”! Od wielu lat ekipa Darta pojawia się na naszych imprezach i razem z ekipą ambasadorów takich jak Natalia Budner, Piotrek Krajewski, Janek Kiliński, czy Antek Faszczewski promuje Festiwal i rowerową społeczność na ogólnopolskiej arenie. Koniecznie wpadnijcie pod ich namiot by pogadać trochę o rowerowym życiu, zbić kilka piątek i zgarnąć Rocbirdy, na kilka konkretnych Partylapsów!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów