Nowe rowery Biotopowców – film w 4K

Nowe rowery Biotopowców – film w 4K

Na polskiej scenie kolarstwa grawitacyjnego roi się od ciekawych ekip rowerowych, które swoją fantazją I finezją jazdy wnoszą wiele do ekstremalnego mtb. Jedną z najbarwniejszych jest Biotop Racing, czyli team z Myślenic. Oto kilka ciekawostek z ich najnowszych przygód.

Cały ubiegły sezon ekipa Biotopu prześmigała na zjazdówkach CTM Mons. W 2015 energetyczni zjazdowcy z Myślenic postanowili zmienić dostawcę sprzętu i wskoczyli za stery topowej zjazdówki Treka – modelu Session 9.9 Carbon. Roweru raczej nie trzeba wam przedstawiać, bo na podobnych cackach śmigają topowi prosi z czołówki Pucharu Świata UCI DH. Do Myślenic dotarły już węglowe Sessiony na kołach 650b, a Gonzo (Grzesiek Wincenciak) postanowił przetestować ich właściwości.

g2

Poniżej znajdziecie video, które ekipa Biotopu nagrała na nowych rowerach. Co ciekawsze – materiał zapisano w jakości 4K, więc jeśli macie odpowiedni sprzęt, to odpalcie sobie materiał w tej rozdzielczości. Przedtem zdejmijcie jednak peruki i czapki, bo inaczej zostaną one zmiecione z głów. Poza tym„Gonzo” w swoim stylu miażdży trasę. Szczęka opada, zobaczcie to sami!

 

Wkrótce poinformujemy was o nowym bike-parkowym projekcie Biotopowców. Odwiedzajcie nasz portal.