Nowe produkty firmy Endura na Joy Ride Days Szczyrk 2022

Nowe produkty firmy Endura na Joy Ride Days Szczyrk 2022

Chociaż ostatecznie Endura nie dojechała na nasz festiwal do Kluszkowiec, to dostaliśmy potwierdzenie, że w Szczyrku pojawi się na 100%! Jeśli nie kojarzycie tej marki zbyt dobrze, to podpowiemy wam, że do tej pory Endura była kojarzona raczej z wysokiej jakości odzieżą do różnych odmian kolarstwa grawitacyjnego, ale nowe produkty, które firma wprowadziła na rynek, zupełnie zmieniły jej odbiór w środowisku rowerowym. Nowoczesne kaski z systemem MIPS, mnóstwo kozackich akcesoriów i przede wszystkim mistrzowskie buty, które sprawdzą się zarówno na bikeparkowych  trasach, jak i krytych skateparkach. Wpisujcie to stanowisko na swoją listę „must visit”! 

„Endura to szkocki producent niezawodnej odzieży rowerowej, który w tym roku pojawi się na festiwalu ze swoją najnowszą kolekcją na sezon 2022. Największą nowością będzie zupełnie nowa kategoria produktów w ofercie Endury – buty na płaskich podeszwach przeznaczone do jazdy w terenie, które idealnie sprawdzą się podczas jazdy w bikeparku czy w trakcie zawodów enduro. Na stoisku będzie można też sprawdzić najnowszą kolekcję kasków MTB wyposażonych w systemy ochrony Koroyd oraz MIPS.”

My tylko nieśmiało przypomnimy, że w barwach tej marki jeżdżą od lat wszyscy Athertnowie oraz legendarny rider BMX Kriss Kyle. Jakiś czas temu, Kriss zaczął przesiadać się z BMX’a na większe rowery enduro i nagrał kilka kozackich editów łączących skateparkowe umiejętności z konkretnymi przeszkodami, które pojawiają się na trasach MTB. Filmy zrobiły w sieci prawdziwą furorę, podobnie jak nowa reklama mega uniwersalnych butów Endury:

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: