Nowe gripy od Dartmoora

W sezonie 2015 popularny Dartmoor zaprezentuje świeżą ofertę, w której nie zabraknie totalnych nowości. Prócz tych „grubego kalibra” możemy spodziewać się także małych smaczków. Jednym z nich są totalnie nowe gripy o nazwie Maze.

Dartmoor Maze to gripy z miękkiej i bardzo wygodnej gumy. To, co wyróżnia je z gamy pozostałych produktów Dartmoora, to pojedyncza, aluminiowa obejma, którą połączono z bar-endem (a nie jak w przypadku tradycyjnych gripów – dwie). Dzięki temu plastikowa wkładka wewnątrz chwytów jest tylko pod obejmą. Pozwala to maksymalnie „zmiękczyć” chwyt. Daje to wysoki komfort podczas użytkowania – zwłaszcza, kiedy pod uwagę weźmiemy fakturę gripów, która absorbuje drgania. Wzór układa się w labirynt, którym bez problemu zostanie odprowadzona woda czy błoto. Kolejnym niepodważalnym atutem gripów Dartmoor Maze jest ich niska waga – komplet to tylko 98 g.

Szerokie na 137 mm gripy z miękkiej gumy będą idealnym rozwiązaniem dla fanów wszelakich odmian mtb i bmx. Poza tym jak przystało na Dartmoora – produkt wystąpi w siedmiu różnych kolorach. Będzie można dopasować produkt do każdego, nawet najbardziej wyszukanego „visuala”. Cena to około 60 pln.

Chcesz kupić gripy Dartmoor Maze 2015? Zapraszamy do naszego sklepu (klik). 

mmmaaaz